reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja mam straszne koszmary kiepsko sypiam, najgorzej było wczoraj, bo śniło mi się że dostałam krwotoku..... Aż wstałam i musiałam sprawdzić czy wszystko w porządku..
 
reklama
A jak podejrzewacie będzie chłopczyk czy dziewczynka? Wiem że najważniejsze aby zdrowe było, ale tak z ciekawości pytam czy macie może jakieś przeczucia? A może po objawach coś obstawiacie? 😊
 
Ale wam dziewczyny zazdroszczę już tych usg i bicia serduszka ❤️❤️Ja mam dopiero pierwsza wizytę 6.10 i boje się ,ze do tego czasu oszaleje 🤪Jestem po dwóch poronieniami dlatego tak się obawiam czy będzie wszystko dobrze 🤗
 
A jak podejrzewacie będzie chłopczyk czy dziewczynka? Wiem że najważniejsze aby zdrowe było, ale tak z ciekawości pytam czy macie może jakieś przeczucia? A może po objawach coś obstawiacie? 😊
Oczywiście najważniejsze żeby zdrowe, ale ja mam przeczucie że chłopak;) nie wiem czemu od początku myślę że to On ;) mój mąż wolałby dziewczynkę ;)
 
Ja też wiem że będzie chłopak bo genów mojego M nie da się oszukać :)
Choć moja mama jak na mnie patrzyła to stwierdziła że będzie dziewczynka bo zabiera mi blask na twarzy :) Ale wiem że chłopak :)
 
Oczywiście najważniejsze żeby zdrowe, ale ja mam przeczucie że chłopak;) nie wiem czemu od początku myślę że to On ;) mój mąż wolałby dziewczynkę ;)
W pierwszej ciąży też od początku o prostu wiedziałam że będzie synuś a mąż chciał córkę ;p teraz jakoś nie jestem w 100% przekonana kto tam mieszka ale czuję się zupełnie inaczej niż z synem
 
No to Wasze odpowiedzi na szczęście podnoszą na duchu ❤😀
A jaki wyszedł Wam cukier na badaniach? Ja mam glukozę 87 na czczo i może to nie jest aż tak źle, żeby totalnie rezygnować ze słodyczy... Staram się zachować umiar, ale niestety najbardziej ciągnie mnie do tego "niefajnego" jedzenia 😬
Mi wyszło 76 a norma jest 70-92
 
reklama
Do góry