reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ale zazdroszczę że zobaczycie już dziś maluszki swoje. Ja muszę czekać do 12.10 na kolejną wizytę ściągnie mi się to niemiłosiernie. Mojemu pierwszemu na pierwszym USG pomiar tętna wskazał równo 100 i lekarz powiedział że to dolna granica normy ale jednak się mieści. Kazał przyjść za 2tyg i już wszystko było super. Teraz to moje niskonormowe serduszko od piersi się odkleić nie umie a lekarz stwierdził że dobrze by było żeby przestać go karmić a to nielada wyczyn 🙄
 
reklama
I'm bliżej wizyty tym głupsze sny mam.. Dziś to już przeszłam sama siebie obudziłam się całą zlana potem... Śniło mi się że wypadlo że mnie dziecko całe we krwi takie malutkie a ja wpadłam w taką rozpacz.. Nie spałam później całą noc.. Ledwo żyję. Objawów żadnych na obecną chwilę. Staram się nie myśleć ale to się nie da :(. Życzę wam miłego dnia i udanych wizyt :)
 
Ale zazdroszczę że zobaczycie już dziś maluszki swoje. Ja muszę czekać do 12.10 na kolejną wizytę ściągnie mi się to niemiłosiernie. Mojemu pierwszemu na pierwszym USG pomiar tętna wskazał równo 100 i lekarz powiedział że to dolna granica normy ale jednak się mieści. Kazał przyjść za 2tyg i już wszystko było super. Teraz to moje niskonormowe serduszko od piersi się odkleić nie umie a lekarz stwierdził że dobrze by było żeby przestać go karmić a to nielada wyczyn 🙄
Nie mam żadnych niepokojących objawów to mam nadzieję że u mnie wszystko dobrze. Jeszcze trochę poczekamy na wizytę uf
 
I'm bliżej wizyty tym głupsze sny mam.. Dziś to już przeszłam sama siebie obudziłam się całą zlana potem... Śniło mi się że wypadlo że mnie dziecko całe we krwi takie malutkie a ja wpadłam w taką rozpacz.. Nie spałam później całą noc.. Ledwo żyję. Objawów żadnych na obecną chwilę. Staram się nie myśleć ale to się nie da :(. Życzę wam miłego dnia i udanych wizyt :)
Z objawów ja znów biegłam dziś do łazienki... Całe szczęście że nie korzysta z niej nikt prócz mnie i meza bo mogłabym nie zdążyć 🤦🤦🤦
 
Witajcie z rana gratuluje pozytywnych wieści i czekam na dzisiejsze, podczytuje, ale mam niewiele czasu, bo pod opieką dwa małe diabełki (3,5 roku i 1, 5 roku).
Wczoraj miałam wizytę z usg i OM 6+2, ale trochę się zaniepokoiłam i mam iść za tydzień sprawdzić czy serduszko się rozkręci, bo na te chwile FHR 117m i lekarz powiedział, że trochę mało, ale wertując Internety :p teoretycznie w normie, ale nutka niepewności krąży po głowie i wierci dziurę :) Wizytę mam 7.10
Rozkręci się, u mnie w 6 tyg było 125, teraz w 8 już 168. Mi lekarz powiedział, ze ważne, żeby było ponad sto :)

Ja dzisiaj wstalam z ogromna migrena, wypiłam wodę, zjadłam sucharka i teraz leżę w łóżku z miska bo nawet nie mam siły wstać do ubikacji... a wczoraj czułam się idealnie :/
 
reklama
Do góry