reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Współczuję Wam tych wymiotow. Mnie tylko mdliło między 6-7tyg. Teraz tylko wyczulenie na zapachy i nie wszystko co wczesniej jadłam mi smakuje a tak czuje się dobrze. W nocy słabo spałam bo co chwila do łazienki na siku
 
Teraz mnie zaniepokoilas, ja byłam w 7+4 i fhr było 116m , lekarz pogratulowal że jest wszystko dobrze i duży zarodek. Wizyte mam dopiero 16 października 😕
Nie stresuj się na początku tak jest, ze serduszko się powoli rozkręca, od 100 już jest ok, ale to dolna granica normy, ale wiadomo każda z nas chciałaby słuchać samych pozytywnych wieści, mój lekarz też powiedział, ze powinno podskoczyć w ciągu kilku dni, ale myśli z głowy ciężko się pozbyć :)
 
Współczuję Wam tych wymiotow. Mnie tylko mdliło między 6-7tyg. Teraz tylko wyczulenie na zapachy i nie wszystko co wczesniej jadłam mi smakuje a tak czuje się dobrze. W nocy słabo spałam bo co chwila do łazienki na siku
Też wstawać w nocy już muszę .. tak mnie boli żołądek i niedobrze mi że o ludzie... Mały przysypia idę się z nim zdrzemnąć bo inaczej chyba nie przetrwam tego poranka...
 
Ja najchętniej bym zapadła w sen zimowy. Czy któraś z was ma tez problem z wieczna sennością ? Od piątku wciąż posypiam. Po pracy godzina drzemki i o 21 już w łóżku. O 7 mam ogromny problem żeby się dobudzić 😴😴 Jest 9 a ja już odliczam godziny do domu żeby się znów przepspac 😴😴
 
Ja najchętniej bym zapadła w sen zimowy. Czy któraś z was ma tez problem z wieczna sennością ? Od piątku wciąż posypiam. Po pracy godzina drzemki i o 21 już w łóżku. O 7 mam ogromny problem żeby się dobudzić 😴😴 Jest 9 a ja już odliczam godziny do domu żeby się znów przepspac 😴😴
Tak więc Beacia mowie dobranoc ;p mam nadzieję że Antonio pospi chociaż godz lub półtorej ;)
 
Różnie to bywa :) zazwyczaj w okolicach badań prenatalnych 11-12 tydzień jest już przez brzuch, ale to zależy od Twojej budowy. U osób szczuplejszych wcześniej jest możliwe USG brzuszne niż u otyłych.
Ja pamietam w poprzedniej ciąży też czekałam.na te przez brzuch i zapytałam lekarza kiedy w końcu przez brzuch i to było jakoś w 12 tyg A on mówi że nie będzie widać przez brzuch . Ale sprawdził w końcu i nagle zdziwienie ooo widać. To chyba pretekst żeby sobie popatrzeć:p wczoraj któraś z dziewczyn miała już przez brzuch.
 
reklama
Nie stresuj się na początku tak jest, ze serduszko się powoli rozkręca, od 100 już jest ok, ale to dolna granica normy, ale wiadomo każda z nas chciałaby słuchać samych pozytywnych wieści, mój lekarz też powiedział, ze powinno podskoczyć w ciągu kilku dni, ale myśli z głowy ciężko się pozbyć :)
Pewnie tak jest dziękuję 🥰

Z rana nie jest źle płaski mam ale wieczorem to już jakiś 5 msc 🤣
U mnie też haha 🤣
 
Do góry