reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Pamiętajcie ze juz w ciazy budujecie smaki Waszego dziecka 😚
Będzie preferowało to, co w ciazy pochlanialyscie w największych ilościach. Taka świadomość wiele zmienia . Zachciankj pojawiają się często wtedy gdy w organizmie matki pojawiają się niedobory. Także zbilansowana dieta jesy bardzo ważna:*

Tego nie wiedziałam ☺️ To już wiem skąd się biorą te niejadki więc teraz trzeba się zmusić do jedzenia 😀
 
Ja na Fast food, ale nie jem tego. Raz w tygodniu sobie na kebsa pozwolę albo maka raz na jakiś czas, jak dalej tak będzie. Chociaż ostatnio zrobiłam domowa pyszna tortille i było przepyszne .
Ja różnie reaguje czasem mam potrzebę na coś takiego typu chipsy tzn to było 2 tyg temu już mi nie smakuja. Ogólnie mięso mi nie wchodzi wczoraj mąż na kolację robił sobie stek i jak poczułam zapach tłuszczu na patelni taki odrzut że musiałam nos zająć i iść się kąpać.
 
Też bliźniaki 😊? Dziś byłam na wizycie termin porodu mam potwierdzony na 10 maj 2021r. A poniżej zdjęcia z dziś 😊

Piękne masz dzieci ❣️❣️

W ciąży z synem nie jadłam praktycznie nic... do 6 miesiąca miałam mega mdłości później ledwo ogórki jabłka i śledzie. Syn za to nie jest wybredny co do jedzenia ;)

Dieta w każdym momencie naszego życia jest ważna, ale umówmy się nie znam osób które całe dnie by jadły fastfoody ;p

Ja w pierwszej ciąży jadłam naprawdę dobrze i zdrowo, bo miałam dużo czasu, a moja 13 letnia córka w tym roku codziennie by chciała do maka 😂
 
reklama
Pamiętajcie ze juz w ciazy budujecie smaki Waszego dziecka 😚
Będzie preferowało to, co w ciazy pochlanialyscie w największych ilościach. Taka świadomość wiele zmienia . Zachciankj pojawiają się często wtedy gdy w organizmie matki pojawiają się niedobory. Także zbilansowana dieta jesy bardzo ważna:*
Normalnie nie jem słodyczy, bo nie lubię a teraz mnie ssie na słodkie :) cukru mi brakuje?
 
Do góry