reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Witaj w gronie u mnie również 6 tyg. Możesz pokazać swoje usg.
Też bliźniaki 😊? Dziś byłam na wizycie termin porodu mam potwierdzony na 10 maj 2021r. A poniżej zdjęcia z dziś 😊
 

Załączniki

  • IMG_20200924_114351.jpg
    IMG_20200924_114351.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 108
  • IMG_20200924_114402.jpg
    IMG_20200924_114402.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 107
  • IMG_20200924_114427.jpg
    IMG_20200924_114427.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 95
Też będę robiła kapuśniak dzisiaj ☺ Mąż jutro przyjeżdża z pracy to będzie jadł 😊 A ja to nie wiem czy dam radę, a tak bardzo lubię ☹
A ja dziś spaghetti bolognese na obiad zrobiłam. Oboje z mężem uwielbiamy, a robi się naprawdę stosunkowo szybko :) ... a dla bejbiska jakieś klopsiki i warzywa gotowane. Nie mogę się doczekać czasów kiedy będę mogła robić tylko jeden obiad ;) Niestety ja z mężem uwielbiamy dania mocno przyprawione i przede wszystkim słone, więc synka tym nie uraczę.
 
Kochane jak się odżywiacie? Ja mam ciągle ochotę na słodkie i fast foody :( inne jedzenie ciężko mi wchodzi :(
Pamiętajcie ze juz w ciazy budujecie smaki Waszego dziecka 😚
Będzie preferowało to, co w ciazy pochlanialyscie w największych ilościach. Taka świadomość wiele zmienia . Zachciankj pojawiają się często wtedy gdy w organizmie matki pojawiają się niedobory. Także zbilansowana dieta jesy bardzo ważna:*
 
Z doświadczenia wiem, ze łóżeczko to się średnio przydaje przy noworodku 🤣 Ale bardzo polecam jako pojemnik na czyste pranie - trzy pełne suszarki wchodzą 😈🤣
Czemu nie? Moje obie córki spały tylko w łóżeczku, były tego nauczone i zaraz po karmieniu odkładane.. Nie używałam w domu nigdy wózka, był tylko na spacery. 😊
No ja też się nie zgodzę że łóżeczko nie jest potrzebne. Mój syn spał tylko w nim. Nie brałam go do siebie do łóżka. 3 lata to był jego azyl :) był czas że nie szło go odłożyć bo chciał spać na mnie ale to w dzień. A w nocy tylko łóżeczko.
 
reklama
Pamiętajcie ze juz w ciazy budujecie smaki Waszego dziecka 😚
Będzie preferowało to, co w ciazy pochlanialyscie w największych ilościach. Taka świadomość wiele zmienia . Zachciankj pojawiają się często wtedy gdy w organizmie matki pojawiają się niedobory. Także zbilansowana dieta jesy bardzo ważna:*

W ciąży z synem nie jadłam praktycznie nic... do 6 miesiąca miałam mega mdłości później ledwo ogórki jabłka i śledzie. Syn za to nie jest wybredny co do jedzenia ;)

Dieta w każdym momencie naszego życia jest ważna, ale umówmy się nie znam osób które całe dnie by jadły fastfoody ;p
 
Do góry