reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

A probowalas sudocrem? U nas wyleczyl masakryczne odparzenia z pierwsza corka. Teraz mloda sie nie odparza bo czesto zmieniam pieluchy no i nie trzymam w pampersach w dzien :)
 
reklama
A probowalas sudocrem? U nas wyleczyl masakryczne odparzenia z pierwsza corka. Teraz mloda sie nie odparza bo czesto zmieniam pieluchy no i nie trzymam w pampersach w dzien :)
No to jak w ciągu dnia chodzi? Właśnie jakiś czas ale to kiedyś smarowałam, a teraz tym tormentiolem. Ale on na sterydach ponoć to nie chce nim za dużo. Więc może w ciągu dnia tym sudocremem będę. Też zmieniam często, tyle tylko co w nocy jak idzie o 20 spać to zmieniam jej koło, 5,6 rano. A może być to od wychodzących zębów?
 
No to jak w ciągu dnia chodzi? Właśnie jakiś czas ale to kiedyś smarowałam, a teraz tym tormentiolem. Ale on na sterydach ponoć to nie chce nim za dużo. Więc może w ciągu dnia tym sudocremem będę. Też zmieniam często, tyle tylko co w nocy jak idzie o 20 spać to zmieniam jej koło, 5,6 rano. A może być to od wychodzących zębów?
Hmmm jak wyleczysz sudocremem to stosuj zwykly bambino. Sudocrem jest na takie wieksze odparzenia. Jak uzywam pieluch wielokrotnwgo uzytku wiec to jest inna bajka. Welna plus wklady bambusowe oddychaja wiec odparzenia nam minely jak reka odjal. Moze to byc wina tez pieluch. Moze sprobuj zmienic na inne? My mozemy jedynie z bella happy uzywamy je tylko na noc i do lekarza
 
Hmmm jak wyleczysz sudocremem to stosuj zwykly bambino. Sudocrem jest na takie wieksze odparzenia. Jak uzywam pieluch wielokrotnwgo uzytku wiec to jest inna bajka. Welna plus wklady bambusowe oddychaja wiec odparzenia nam minely jak reka odjal. Moze to byc wina tez pieluch. Moze sprobuj zmienic na inne? My mozemy jedynie z bella happy uzywamy je tylko na noc i do lekarza
Ja od urodzenia używam pieluch Dada, Pampers jej nie podeszły. Po tych z Biedronki nigdy nie miała odparzeń, aż do teraz. Nie wiem może to wina też tych zębów. Będę Próbować tym sudocremem.
 
U nas po Dadzie mielismy odparzenia masakryczne wiec po wyprobowaniu 4 rodzajow pieluch postanowilam sie przemeczyc i uzywac welny z wkladami
Ja od urodzenia używam pieluch Dada, Pampers jej nie podeszły. Po tych z Biedronki nigdy nie miała odparzeń, aż do teraz. Nie wiem może to wina też tych zębów. Będę Próbować tym sudocremem.
 
Dziękuję dziewczyny za te wsparcie od Was:) szczerze? O blogu nie mysle. Mam Was. Wam ufam wiem ze jestescie szczere i od poczatku z nami;) moze kiedyś sie zdecyduje ale narazie nie mam czasu a tu neta wiec ciezko.. Musze pomyslec o jakims laptopie i Internecie:)

Aneta mam na imie a mama w dzieciństwie mi mowila Jetka:) stad to pesudo:)
A co do Oskiego nowe nowiny,jutro mamy Eeg glowy. Na temat chormonu nic nie mówią. Czekamy.. Po eeg ma przyjść neurolog i ocenic Oskiego.. Moze jak będzie ok wyjdziemy na przepustke. Dzis mial zmienioną sonde. I do takiej prostek rzeczy szykowali ambul w razie czego:( nie fajny widok..widać ze sie boja o niego..
Do tego mial lewatywe bo gdzies sie zablokowalo i kupy nie mogl zrobi:\ takze dzis mielismy ciężki dzien.. Jutro eeg o 10tej i od 5tej na nogach.. Ja dam rade ale nie wiem czy Oski tyle wytrzyma bo on jak chce spac to nie ma bata na Niego...

U nas wszystkie pampersy mu podeszly ale na odprzenia tylko coltrimazol czy jakos tak.. Ta masc na grzyba zaden tormentiol sudocrem nie pomaga...
 
Link do: Hope to jest wlasnie bardzo ciężkie . zostawic jedno dziecko w domu.. Bardzo boli.. A dziecko nie zawsze rozumie.. Tak jak u nas.. Szymonek juz placze zebym nie jezdzila.. Zebym Oskiego tu zostawila:(
 
No to jak w ciągu dnia chodzi? Właśnie jakiś czas ale to kiedyś smarowałam, a teraz tym tormentiolem. Ale on na sterydach ponoć to nie chce nim za dużo. Więc może w ciągu dnia tym sudocremem będę. Też zmieniam często, tyle tylko co w nocy jak idzie o 20 spać to zmieniam jej koło, 5,6 rano. A może być to od wychodzących zębów?
Moim zdaniem może być od zębów skoro jej idą. Starsza tak miala, i jak.mlodemu jedynki szly to.samo. Pupa odparzona. Zęby wyszły i wszystko przeszło.
 
Ja uzywam takiego kremu. Dostalam od kolezanki, ona pracuje w szpitalu przy obloznie chorych ale moze da sie w aptece dostac. Dziala rewelacyjnie. 20190205_221904.jpg
@Jetkaa ,jutro o 10 kciuczymy :).
Dziewczyny, pomozecie z tymi policzkami czerwonymi....ze taka reakcja na twarozek?
 
reklama
No to jak w ciągu dnia chodzi? Właśnie jakiś czas ale to kiedyś smarowałam, a teraz tym tormentiolem. Ale on na sterydach ponoć to nie chce nim za dużo. Więc może w ciągu dnia tym sudocremem będę. Też zmieniam często, tyle tylko co w nocy jak idzie o 20 spać to zmieniam jej koło, 5,6 rano. A może być to od wychodzących zębów?
Może, bo kupa, siki i ślina są kwaśne przy ząbkowaniu. Moja Em tak miała. Tormentiol ma bór, nie sterydy. Podobnie działa tormentalum a jest bez boru.

@Jetkaa kciuki za jutro

Ja tak na szybko, bo mamy ostre jazdy z Em od kilku dni i jestem wykończona
 
Do góry