reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Agunia93 u nas też katarek. Biały, zbity. Już drugi raz w ciągu miesiąca. Nie wiem, czy to od ząbków, bo jak ząbki wychodzą, to policzka są zarozowione, strasznie się dziecko slini i jest niespokojne... Po ponad tygodniu katarek znika, a ząbków też brak. Koniec października wyszły pierwsze jedynki z dołu i póki co przerwa. Ja na ten katar podaję małej nasivin baby i odciagam.
Ona właśnie jest taka niespokojna. Nie raz widzę, że jakby mogła to by zagryzła ten smoczek. Nie wiem może coś złapała. Nie mam porównania, bo jeszcze nie mamy ani jednego zęba. Tez podaję jej nasivin, maść majerankowa i odciagam, ale ona przy odciagniu się tak drze, że mój musi trzymać jej ręce ja głowę i na siłę. [emoji2372]
 
Mamuśki kochane życzę Wam
i waszym najbliższym
radosnych,spędzonych w rodzinnym gronie i spokojnych świąt Bożego Narodzenia .
Niech się spełnią Wasze najskrytsze marzenia.
Super prezentów od Mikołaja no i zdrówka ...bo najważniejsze.
 
Również złożę Wam już życzenia bo jutro nie będzie kiedy.

Życzę Wam i waszym maluchom Zdrowia i wesołych i spokojnych świąt. Niech spełnią się Wasze marzenia. Jetkaa i Caltha a Waszym dzieciom życzę żeby hormon Wam pomógł i zdążył się cud i żeby Wasze dzieciaczki były już zdrowe. Buziaki
 
Dziewczyny jakie macie sposoby na ząbkowanie u dzieci? u nas wychodzą pierwsze zęby i jest masakra... pozniej jest jakoś lepiej?
 
reklama
Dziewczyny jakie macie sposoby na ząbkowanie u dzieci? u nas wychodzą pierwsze zęby i jest masakra... pozniej jest jakoś lepiej?
Różnie, zależy od dziecka. Ibuprofen jak jest źle. Możesz smarować naparem z goździków lub gazikiem nasączonym tantum verde. Dawać do gryzienia chłodne gryzaki. A przede wszystkim czas i cierpliwość- niestety.
 
Do góry