reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Kazdej się to marzy. U nas z 3 pobudki po nic wiec raczej gorne jedynki niedlugo wyjda. Niezawodny sposob to raczki mamy xD Zwykle tez chustowanie pomaga jak jest niespokojna. Szkoda tylko ze dzisiaj i jutro mama utknie w garach i na mopie... :)
 
Dzien dobry ciocie:) ja bym tez chciala ale wiadomo ze od kad zostalysmy mamami mamy instynkt i sie nie wyspimy:) zawsze bedziemy czuwac:) a to że dzieci nie daja nam spac to taki urok ;) choc powiem Wam ze sama jestem padnieta,bo jednak 5miesiecy spania w krk,czuwania .. Ehh kiedys sie wyspimy;*!

Kochane ciocie mojego gladiatora,chcielibysmy Wam złożyć życzenia,dużo zdrowka bo to najważniejsze,szczęścia i pomyślność;) pociech z naszych dzieci :) spokojnych i wesolych PIERWSZYCH świąt naszych majowych dzieciaków ;* calujemy i pozdrawiamy z cala rodzinką ;*! Dzielcie sie pozniej zdjeciami dzieci przy choince;*!!!
 
Dziewczyny życzymy Wam zdrówka, bo to najważniejsze, pomyślności w nadchodzącym roku, szczęścia, pociechy z rodzinki, miłości, coraz mniej trosk. Spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia [emoji319][emoji319][emoji7][emoji7][emoji7][emoji8]
2018-12-24-20-27-26-753.jpeg
 
Dziewczyny życzymy Wam zdrówka, bo to najważniejsze, pomyślności w nadchodzącym roku, szczęścia, pociechy z rodzinki, miłości, coraz mniej trosk. Spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia [emoji319][emoji319][emoji7][emoji7][emoji7][emoji8]Zobacz załącznik 927896
Moja tak samo zaciska wargi ostatnio.... Ehhhh mogły by te zęby wszystkie na raz wyjsc
 
Wszystkim zdrowych, radosnych, rodzinnych świąt. Niech nam dzieciaczki pięknie i zdrowo rosną, a my w spokoju cieszmy się macierzyństwem.
 

Załączniki

  • part000001_54.jpg
    part000001_54.jpg
    150,3 KB · Wyświetleń: 168
  • part000001_53.jpg
    part000001_53.jpg
    139,1 KB · Wyświetleń: 183
  • part000001_52.jpg
    part000001_52.jpg
    144,9 KB · Wyświetleń: 179
reklama
Świetne fotki. Również od nas zdrowych i pogodnych świąt. Dla mnie święta się dopiero teraz rozpoczynają. Dzień przed Wigilią, przed mebelkami mąż zajął się poprawą gładzi... Sprzątanie, gotowanie. Wigilia u teściów, dziś u nas, a jutro sami lenistwo w domku. Życzę wam samych cudnych chwil z maleństwami w te nasze pierwsze wspólne święta. Całuję
 
Do góry