reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Moj smok ma 10kg i 75cm. Tezmialam nadzieje,ze damy rade w.gondoli choc przez mrozy ale nie bylo szansy.
Powiedzcie mi jak spi Wasze dzieciaki,tzn. w jakiej pozycji. Odkad obnizylismy lozko w tamtym tyg to Igor zaczal zasypiac i spac na boku...jednym badz drugim.
Pozdrawiam mamy nocnych glodomorkow :)
Odnośnie spania nocnego to od pewnego dłuższego już czasu mamy takie akrobacje ze wstaje po 10 razy bo skubaniec turla się po łóżeczku czasem na brzuchu innym razem w nocy szukam gdzie jest jego głowa a on odwrotnie leży czasem w poprzek się zablokuje i płacz ale naszczescie zaraz po przełożeniu dalej elegancko zasypia uff...
 
reklama
@caltha tu trzeba chyba przesłać dokumentację medyczną (kopie, skany) przetłumaczoną na język angielski do tej Pani która jest założycielką fundacji tak? I ona skieruje dalej? @Jetkaa ma do niej napisać tak?

@Jetkaa czy jesteś w stanie dostać kopie dokumentacji? @caltha nie wiesz może czy fundacja ma możliwość przetłumaczenia dokumentacji ewentualnie kto może to zrobić? Może sam szpital? I wtedy ta Pani może skonsultować z kim potrzeba dalej tak? Bariera językowa chyba jest problemem? Trzeba to jakoś rozwiązać bo nawet jeśli nie ma możliwości pomocy to niech oni to stwierdzą. To, że Polska nie może pomóc niekoniecznie znaczy, że inni nie mogą.

@basia89 no widzisz, jest nadzieja, oby maść pomogła. Od razu lepiej :)
 
Dziewczyny rozmawialam z Profesorem o tym co mi wyslala @caltha i powiedzieli ze mu podadzą ten chormon!!!!! Jezu jak ja sie ciesze!!! Jest szansa*!!!!!! Trzymajcie kciuki!!
Jupiiii super. Myślę, że warto ryzykować. Dzieci z niskim wyrzutem hormonu wzrostu mają tragiczną tkankę mięśniową. A Twój chyba całkiem go nie produkuje. Moja ma mięśnie, ale słabe i też chudzielce. Bo hormon wpływa na budowę tkanki mięśniowej właśnie. Tylko ta polska potoczna nazwa sprawia, że się tylko że wzrostem kojarzy, a on ma multum funkcji w organizmie.

My już mamy diagnozę ostateczną u córki, jeszcze tylko rezonans w uśpieniu w sobotę- mam nadzieję, że anestezjolog się zgodzi mimo kataru. Trzymajcie kciuki.
 
Hej :) u nas podczas zapalenia oskrzeli podawalam pulmicort trzymajac mloda na brzuchu na kolanach, rece do przodu i jakos poszlo :) na odciaganie kataru zamowilam specjalny odciagacz elektryczny. Na lejuchy jest niezawodny. Odciaga katar w 2 sekundy. Przy gestym woda morska psikam i tez daje rade. W przeciwnosci do tych montowanych na odkurzacz ma blokade by nie uszkodzic sluchu - wylacza sie po 8 sekundach. Na odblokowanie noska mozna uzyc tez masci majerankowej , dosc ze tanie to skuteczniejsze niz te plasterki.
 
Hej :) u nas podczas zapalenia oskrzeli podawalam pulmicort trzymajac mloda na brzuchu na kolanach, rece do przodu i jakos poszlo :) na odciaganie kataru zamowilam specjalny odciagacz elektryczny. Na lejuchy jest niezawodny. Odciaga katar w 2 sekundy. Przy gestym woda morska psikam i tez daje rade. W przeciwnosci do tych montowanych na odkurzacz ma blokade by nie uszkodzic sluchu - wylacza sie po 8 sekundach. Na odblokowanie noska mozna uzyc tez masci majerankowej , dosc ze tanie to skuteczniejsze niz te plasterki.
Jaki masz ten odciągacz?
 
reklama
My po wizycie u lekarza. Mam czyścić nos wodą morską, odciagnac i psikać Nasivin baby. Ale to nic, wyszło że Laura ma zapalenie spojówek i mamy maść. Oczka ma czerwone i wokół wysypka, coś jest w powietrzu bo syn znajomych to samo miał. @Jetkaa wspaniałe wieści, oby wszystko było po Waszej myśli. Już tyle niedobrego przeżyliście, że aż należy Wam się teraz wszystko co najlepsze [emoji176]
 
Do góry