reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@Jetkaa mądra kobieta z Ciebie! :*

Mój syn jadł Sinlac z polecenia gastroenterologa, ale tam za dużo "śmieci", jak dla mnie i próbuję wdrożyć Holle kaszka ryżowa i jaglana, ale te są mdłe w porównaniu do Sinlac i nie chce jeść jak na razie.

Przerażają mnie składy jedzenia w słoiczkach. Wybieram te, w których jest jak najmniej dodatków.
 
reklama
Hej dziewczyny !

U Nas stuknęło już 7 miesięcy... Dieta rozszerzona, podstawową mleko mm i na razie jemy 2 posiłki stałe: rano kaszka, popołudniu obiad (jakieś jarzynki i mięsko) plus przekąski (musy i jabłko do siateczki) ach co za świetny wynalazek - daje owoc w siateczce i dziecka jakby nie było :D Uwielbia też chrupki kukurydziane, przyznam że sama podjadam! :)

Jedyne co mnie troszkę dziwi że mały nie chce nic pić... o wodzie to nawet nie wspomnę, odrazu się krzywi.. Próbowałam kompot z jabłek, ze śliwek, rumianek i NIC!

Teoretycznie wszystkie posiłki robię na wodzie może mu się nie chce pić... A jak u Was mamy z piciem, co dajecie swoim pociechom ?

Ogólnie mały już siada pionowo ale mocno się chwieje na boki i powoli próbuje raczkować :)
 
@aniolek678 mój syn pije tylko wodę. Oczywiście znikome ilości od 10 do 40 ml na dzień. Nie chce pić i koniec. Próbuję do skutku...
Też rano daję np. 60ml kaszki a około 14-15:00 jakieś warzywo.
Z owoców dałam jabłko, ale wywołuje biegunkę i na razie odstawiłam. Jutro podam banana.
 
Moja córcia pije na razie tylko wodę. Nie chcę jej na razie słodkiego uczyć. A odnośnie rozszerzania diety, to do tej pory jadła już: pasternak, dynię, brokuła, marchewkę i dynię ze słodkim ziemniakiem. Jutro podam znowu pasternak lub marchew że słodkim ziemniakiem. Blender kupiony, od czasu do czasu spróbuję też jej coś ugotować i zblendować :)
 
Probowalam zaczac rozszerzac diete przez podanie marchewki i kaszki, ale moja mala nie jest jeszcze gotowa, bo w ogole nie zainteresowana jedzieniem jeszcze. Bardziej ja kolorowa lyzeczka interesuje [emoji23] Probowalam kaszke przez butelke tez, ale jak sie orientuje, ze to nie mleko to zamyka usta haha i za nic nie chce jesc. Takze ja sprobuje za jakis czas.
Za tydzien skonczy 6 m-cy


@Jetka trzymam kciuki za Was, modle sie o Oskarka zdrowko!
 
Jetkaa az musze napisać jestem z grudniowych mamus ale czytam Was od początku i jestem z Twoja historia nabierzaco ....plakalam jak z Oskim bylo tak bardzo zle a teraz sie poryczalam z radości...super wieści oby sie w koncu coś ustabilizowalo
Dyzo zdrowka dla Ciebie i Oskiego.....dzielna kobieta z Ciebie
 
Hej mamusie, mam pytanie czy dziewczyny, które już przechodzą owulacje też macie takie bolesne?Mnie w dniach owulacji to boli podbrzusze i nie wiem czy to normalne?
 
reklama
Hej mamusie, mam pytanie czy dziewczyny, które już przechodzą owulacje też macie takie bolesne?Mnie w dniach owulacji to boli podbrzusze i nie wiem czy to normalne?
W tamtym mies dostałam pierwszy raz okres i przed krwawieniem też mnie bolało w trakcie owulacji, Ale o dziwo spodziewałam sie bolesnego okresu a ty nawet przeciwbólowych brać nie musiałam.
 
Do góry