reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny na szybko.
My nadal jestesmy w szpitalu. Oski nadal wymaga tlenu. Zapalenie minelo. Dziewczyny stal sie cud!:) wyniki z warszawy wykluczylu rdzeniowego zaniku miesni!!!!!!!!!! Zrobili kolejne badania w wawie metaboliczne i tez sa ok!!!:):):): dawno nie widzialam czegos takiego. Modlitwy zostaly wysluchane:) lekarze mowia ze oni nie maja juz do nas sil:) ze kazde badanie jest ok. Tu sie ciesze tu sie boje..bo nadal nie mamy diagnozy:\ aa ale jeszcze jedno jest cien nadzieji ze wkrótce się dowiemy co mu jest gdyz tsh zle wyszło..Objawy sie zgadzaja z wrodzona niedoczynnościa tarczycy u noworodka. Zabi brzuch,wypukły pepek, slaby odruch ssania,slaba masa urodzeniowa jak i slabe przynieranie. Fakt to ma wplyw na jego rozwoj umyslowy. Ale to sie leczy. Trudno. Jeśli sa jakies zmiany umyslowe. Ale to sie leczy!! Fakt nie zmienie tego co sie zmienilo w jego glowie w mozgu ale moze byc lepiej.. Moze ruszyc bo proszkach. Na dziś dostal eutyrox 12.5. Boziu zeby to bylo to.. Z dwojga zlego lepsze to.. Zrobia jeszvze badania chormonu wzrostu,płci, testosteronu bo mowia ze jak jeden chormon zle pracuje moze miec wplyw na pozostale chormony.. Zobaczymy..
Aaa i umowilam sie do adwokata zeby mi pomogl udupic ginekokoga.. Bo mogl zobaczyć ze jest zle.. Nie mowir ze jego wina ze oski 5miesięcy w szpitalu jest.. Ale mogl zobaczyć ze bede miec chore dziecko.. Serce mogl zobaczyć. Ze mam malo wod tez.. Ze dziecko zle rosnie .. Mowialam ze nie kopie.. Chce żeby zobaczył co zrobil i jezeli sie da to odszkodowanie... Wiem ze mi to troche pomoze w mojej depresji.. Musze znalesc winnego tej sytuacji. Trzymajcie kciuki:)
 
@Jetkaa ja aż się boję cieszyć ale to jest tak wspaniałe, że nie można się nie cieszyć! Jeśli to tsh, wina lekarza jest bezsprzeczna! Walcz!

Dlaczego tsh tak późno zbadano wiedząc, że miałaś źle dobrane leki w ciąży?
 
@Jetkaa super wieści!!! Trzymam kciuki.

Wy też macie takie problemy z kupnem słoiczków z daniami, bo u mnie w marketach prześwit, głównie owoce i sama marchewka. W końcu zrezygnowalam z poszukiwań i sama zrobiłam marchewkę ze swojego ogrodu (kiepska jak co roku) i mój blender nie dał rady jej zmiksować mimo długiego gotowania, w końcu uruchomiłam parowar i to samo. Dzisiaj podjęłam kolejną próbę a wzięłam też marchewkę od bratowej i ta ładnie przez sitko przetarłam. Okazało się że to ta moja marchew do niczego. Co ja się namęczyłam. Także produkcja ruszyła. Tylko małej mojej nie bardzo smakuje, językiem wypycha a kupną jadła że smakiem.
 
Hej dziewczyny na szybko.
My nadal jestesmy w szpitalu. Oski nadal wymaga tlenu. Zapalenie minelo. Dziewczyny stal sie cud!:) wyniki z warszawy wykluczylu rdzeniowego zaniku miesni!!!!!!!!!! Zrobili kolejne badania w wawie metaboliczne i tez sa ok!!!:):):): dawno nie widzialam czegos takiego. Modlitwy zostaly wysluchane:) lekarze mowia ze oni nie maja juz do nas sil:) ze kazde badanie jest ok. Tu sie ciesze tu sie boje..bo nadal nie mamy diagnozy:\ aa ale jeszcze jedno jest cien nadzieji ze wkrótce się dowiemy co mu jest gdyz tsh zle wyszło..Objawy sie zgadzaja z wrodzona niedoczynnościa tarczycy u noworodka. Zabi brzuch,wypukły pepek, slaby odruch ssania,slaba masa urodzeniowa jak i slabe przynieranie. Fakt to ma wplyw na jego rozwoj umyslowy. Ale to sie leczy. Trudno. Jeśli sa jakies zmiany umyslowe. Ale to sie leczy!! Fakt nie zmienie tego co sie zmienilo w jego glowie w mozgu ale moze byc lepiej.. Moze ruszyc bo proszkach. Na dziś dostal eutyrox 12.5. Boziu zeby to bylo to.. Z dwojga zlego lepsze to.. Zrobia jeszvze badania chormonu wzrostu,płci, testosteronu bo mowia ze jak jeden chormon zle pracuje moze miec wplyw na pozostale chormony.. Zobaczymy..
Aaa i umowilam sie do adwokata zeby mi pomogl udupic ginekokoga.. Bo mogl zobaczyć ze jest zle.. Nie mowir ze jego wina ze oski 5miesięcy w szpitalu jest.. Ale mogl zobaczyć ze bede miec chore dziecko.. Serce mogl zobaczyć. Ze mam malo wod tez.. Ze dziecko zle rosnie .. Mowialam ze nie kopie.. Chce żeby zobaczył co zrobil i jezeli sie da to odszkodowanie... Wiem ze mi to troche pomoze w mojej depresji.. Musze znalesc winnego tej sytuacji. Trzymajcie kciuki:)
Cudowne wieści. Może ma wielohormonalną niedoczynność przysadki. Mija ma somatotropinową i tylko hormon wzrostu źle wydziela, a przy wielohormonalnej to i właśnie tarczyca źle i w zależności od osoby to i inne hormony. Na szczęście wystarczy je tylko sztucznie uzupełniać . Oby to to :)
 
@Jetkaa
hej
Jestem z sierpniowych mam 2018 w sumie urodziłam w lipcu . Od samego początku śledzę Wasza historie i życzę Wam dużo zdrowia,, a Ciebie podziwiam bo jesteś super mama. Trzymam kciuki za Twojego synka,...
Pozdrawiam tak czysto z życzliwości :happy:
 
reklama
Jetkaa super wieści. Bardzo się ciesze. Powiem Ci ze u mojej znajomej która urodziła w lipcu ginekolog nie zauwazył ze dziecko nie ma kciuka :( i ma zdeformowaną kość od dłoni po łokiec:/
 
Do góry