reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

My tez jeszcze czekamy do 6 m-ca.
Moja córa ładnie sie zaczela obracac na brzuszek i tak sobie rozglada sie i lapie wszystko co dookola i pelza tez troche.
Jedynie co mnie ‘martwi’ to fakt, ze teraz jak sie przebudza w nocy to z wielkim płaczem, czego wczesniej nie bylo. Bylo kwilenie, pojekiwanie, troche placzu jak sie budzila, ale mozna bylo poglaslac, pocalowac i sie uspokajala. A teraz od razu ryk i trzeba na rekach nosic, dopoki mleko nie bedzie gotowe.



@Jetka, bardzo mi przykro z tego, co sie u Ciebie dzieje. Jestes niezwykle dzielna. Modle sie, by Oskarek zdrowial.
Może to zęby? W dzień zajęta, to nie zauważa, a w nocy już przykra niespodzianka.
 
reklama
Myślę podobnie jak Caltha. Córka zaczęła jeść mając 8 miesięcy. Syn 4. Oboje na cycu. Trzeba iść za dzieckiem i zaspokajać jego potrzeby, nie według szablonu.
 
Może jeszcze nie jest gotowy? Wszystko to umowne granicę. Dzieci roznie się rozwijają motorycznie, umysłowo to i w kwestii jedzenia jest różnie. My jeszcze nie zaczęliśmy, chyba jako jedyni lub nieliczni
My też jeszcze nie rozszerzamy diety. W przyszłym tygodniu Gabi skończy pół roku i wtedy zaczynamy. Moim zdaniem nie ma się co spieszyć. Na razie kp i jest wszystko w jak najlepszym porządku. Zdąży się w życiu jeszcze najeść różności ;)
 
@basia89 mojego Krzyśka Emilka "rozbujała". Z uporem maniaka go co chwilę na brzuch obracała i musiał polubić w końcu, bo by spokoju nie miał

Tak to jest, kobieta musi mężczyznę wziąć w obroty to wie, co ma robić [emoji23] Może córka siostry musiałaby Bartka wytrenować, tylko za mała różnica miedzy nimi.. ale nie raz przypełza, zabierze mu zabawkę, a on biedny nawet nie zauważy kiedy zostaje bez niczego w rękach tylko potem zdziwiony [emoji23]
 
Ja zaczelam rozszerzac jak Wera miala ponad 5 miesiecy. Po rozszerzeniu wreszcie mam radosne dziecko. Wczesniej darla sie niesamowicie wiec nie wiem czy brakowalo jej innego jedzenia czy po prostu wydoroslala. Teraz jest strasznym zarlokiem xD Starsza corka jak chce zjesc cos slodkiego to chowa sie po katach bo mloda drze sie by jej tez dac xD
 
reklama
Do góry