reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
My codziennie mamy dłuższą drzemke 2-2,5h po południu. Może ponura pogoda zadziałała na Wasze dzieci :) ja od nocy się męczę z bólem gardła a w ciągu dnia goraczka. Oby tylko Laura się nie zaraziła. Wstałyśmy z drzemki i ide robić małej mleko, a sobie herbatę z sokiem malinowym
 
Hej dziewczyny. Moja jutro skończy 5 miesiący. I od dziś jestemy w spacerowce . Tak mi się podnosiła juz w głębokim wózku ze nie było wyjścia. Ostatni tydzień to spacerze musiałam ja nosić na rękach bo nie chciała leżeć. Juz siada pomalutku. Jak ja posądzę to siedzi . W lezaczku z pozycji półleżącej to siądzie sama.a Wy macie tez juz dzieciaczka w spacerowce ? Chcialam przetrwać zimę w głębokim wózki :D. No ale cóż
 
reklama
Starszy syn tez w wieku 5 miescy zaczął siadac. Troche się matwie czy to nie za szybko. Ale to idzie samo.nic nie pomagam
Wasze pociecha tez szybko zaczęła siedzieć same?
 
Do góry