reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Szkoda że nie można policzyć ile dziecko zjada z cycka.. nawet przy odciąganiu to nie to samo.

Moja Ninka, dziecko złote, ciamka sobie kolację o 21 i śpi do 6/7 rano :)
Mamy podobnie. Od ok 20-22ieh cyca a śpi do do 5-6tej potem znowu cyca z 15min i spis do 7-8 potem znowu 15min cyc i śpi do 10-11 tej i tak już kilka tygodni. Ostatnio spała 7 i pół godziny najdłużej. W porównaniu do pierwszej to cud dziecko. Ale w dzień nie śpi już tak, robi sobie kilka pół do godziny choć rzadko to się zdarza raczej pół godzinne drzemki. Ale coś za coś, jest spokojna i pogodna ciągle się chicholi.
 
reklama
Dziewczyny moja Ala jest na cycku ale jak mam puste piersi to się nie szczypie i daje mm - zjada do 90ml - nigdy więcej a czasem dużo mniej.

I to samo co wasze dzieci - pcha łapki do buzi, przy jedzeniu cuduje, ale za to ślicznie śpi - idzie spać z braciszkiem koło 20 i wstaje z nim koło 6. O północy czasem budzi się na jedzonko.
 
Ja się nie przejmuje bo na mm pisze, że powinien pić 150ml co 4h a pije 80 co 2h więc wychodzi na to samo [emoji12] chociaż nie ukrywałam.. wolałabym pierwszą opcje bo tak to muszę wszędzie ze sobą mleko brać.. ze spaniem u nas rożnie.. zasypia 20:00/20:30 i pierwsza pobudka Około 1-2 a pózniej 4-5.. a były i takie nocki, że spał od 20 do 4 ale rzadko się to zdarza..
 
Ja kiedys sie zastanawialam, dlaczego moja mala nie je wiecej niz 120 ml na raz, skoro na mm pisze, ze nawet 180 ml powinna zjesc. Kupilam butelki 150 ml i nagle zaczela jesc po 180 [emoji23] ma przerwy nawet i do 4h, a jak pospi przez noc do 8h to zdarza sie, ze i rano zje 210 ml[emoji85] najwiecej zjadla 240 zapisuje sobie ile je w ciagu dnia i nie zasnie mi na noc jesli nie zje w ciagu dnia 850-970 ml haha Raz zasnela mi jedzac mniej i za pol godziny jaki wrzask na jedzenie [emoji85][emoji85][emoji85]
Ps. ma prawie 15 tyg.
 
My idziemy spać koło 22.00 i później budzi się kolo 3,4h i później 6,7. Ma 12tyg, czekam też aż nakarmie ja przed snem i będzie fajnie spała do rana. Dobrze, że chociaż zje i śpi dalej :) a w dzień też śpi częściej ale za to krótkie drzemki.
 
Cześć dziewczyny.
Nawet nie wiem co wam mam napisac:\ tak wam zazdroszczę tego karmienia piersią, ze dzidzi zabki wychodza, ze rosną, spacerkow i wogole.. :\
Oski zjechal z wagi znowu:\ nie moze sie odbic.. Kilka dni temu ważył 3200g i wydawalo sie ze będzie ok i zjechał 3045g.. I ciagle spada..:\ nie moze sie odbic profesor widze ze jest zaniepokojony ale tego nie mowi..
Dzis maly ma operacje:( tak sie boje... To tak bolało jak zaprowadzasz dziecko na bol operacyjny i lekarz ci mowi ;rodzice dalej nie wchodza, proszę sie tu pozegnac z dzieckiem:( a o 10minut oddaja ci pusty wozek i ubranko w ktorym byl ubrany:(( to takie nie sprawiedliwe:(( mam juz dosc dziewczyny.. Modle sie codziennie. Modlitwę pompejanska odmawiam.. Kazdy sie modli.prosi Pana Boga o laske o uzdrowienie swojego dziecka. Czy my az tak byliśmy zlymi ludzmi i to jest kara? Czy poprostu Pan Bog wie ze sobie z tym poradzimy?.. Ja juz nie wiem co mam robic. Jestem rozdarta na 2 czesci.. Tu z synkiem w szpitalu a dzieckiem i narzeczonym...
Nie mówię juz o tym ze plecy mi wysiadaja od spania na wąskiej twardej lezance.. Miesiac niewyspania sie.. Do małego wstaje co 2h ale to nie najgorsze jest.tylko to ze zero prywtnosci.. Oszklone ściany. Dzieci palczace to wszystko zle na mnie dziala
. kazdy mowi ze trzeba czasu..ok ale to trwa już 3miesiące:(((
 
Cześć dziewczyny.
Nawet nie wiem co wam mam napisac:\ tak wam zazdroszczę tego karmienia piersią, ze dzidzi zabki wychodza, ze rosną, spacerkow i wogole.. :\
Oski zjechal z wagi znowu:\ nie moze sie odbic.. Kilka dni temu ważył 3200g i wydawalo sie ze będzie ok i zjechał 3045g.. I ciagle spada..:\ nie moze sie odbic profesor widze ze jest zaniepokojony ale tego nie mowi..
Dzis maly ma operacje:( tak sie boje... To tak bolało jak zaprowadzasz dziecko na bol operacyjny i lekarz ci mowi ;rodzice dalej nie wchodza, proszę sie tu pozegnac z dzieckiem:( a o 10minut oddaja ci pusty wozek i ubranko w ktorym byl ubrany:(( to takie nie sprawiedliwe:(( mam juz dosc dziewczyny.. Modle sie codziennie. Modlitwę pompejanska odmawiam.. Kazdy sie modli.prosi Pana Boga o laske o uzdrowienie swojego dziecka. Czy my az tak byliśmy zlymi ludzmi i to jest kara? Czy poprostu Pan Bog wie ze sobie z tym poradzimy?.. Ja juz nie wiem co mam robic. Jestem rozdarta na 2 czesci.. Tu z synkiem w szpitalu a dzieckiem i narzeczonym...
Nie mówię juz o tym ze plecy mi wysiadaja od spania na wąskiej twardej lezance.. Miesiac niewyspania sie.. Do małego wstaje co 2h ale to nie najgorsze jest.tylko to ze zero prywtnosci.. Oszklone ściany. Dzieci palczace to wszystko zle na mnie dziala
. kazdy mowi ze trzeba czasu..ok ale to trwa już 3miesiące:(((
Jetkaa bardzo Ci współczuję. Moja Tosia dzisiaj miała zabieg zmiany gipsu na bioderka pod narkozą, więc też to dzisiaj przeżyłam - odprowadzenie małej na blok i "dalej już Pani nie wchodzi". Okazało się, że dotychczasowe leczenie nie przynosi efektów i 2 miesiące w gipsie na marne poszły. Czekamy na naszego lekarza i zobaczymy jaka będzie decyzja co do dalszego postępowania. Ale kto da radę, jak nie my mamy, Jetkaa!
 
reklama
Do góry