reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Kurcze to wspolczuje:\ w sumie to racja nie zawsze robi sie zdjęcie. A jaki zabieg was czeka?
Czekamy na razie na efekty konsultacji z tego szpitala, gdzie byliśmy. Jak oni już nic nie wymyślą, to będziemy musieli konsultować się w klinice w Poznaniu. Tam dopiero się dowiemy co i jak. Prawdopodobnie będzie to zabieg polegający na otwarciu bioderka, usunięciu tego, co przeszkadza w stabilności i ustawienie biodra w odpowiedniej pozycji i gipsowanie
 
reklama
Natalia a co tacie jest ?

Jetkaa [emoji17] przykro mi że Oskarek taki okruszek a tyle cierpi ... Mam nadzieję że po operacji będzie już wszystko dobrze [emoji8] jest śliczny chłopczyk żeby tylko przybierał skarbeczek [emoji8]

Dziewczyny to prawda ... Nie trzeba do szczęścia wiele ale człowiek o tym zapomina i pierdolami się przejmuje [emoji848]

Idę spać ... Jutro mamy 50ka a ja z tortem jestem w lesie ... A jeszcze sałatkę obiecałam [emoji33][emoji33][emoji33]
Nie wiemy ale zrobili mu wszystkie badania i są ok ale nadal się źle czuje, dostał skierowanie na kolonoskopię na cito podejrzenie raka. Także jesteśmy w zawieszeniu, czekamy na dalsze badania.
 
Dziewczyny czy Wasze dzieciątka też tak mocno odginają głowę do tyłu i chętnie tak patrzą. Trochę mnie martwi to odchylanie do tyłu.
 
Jetkaa co tam w wynikach? Dawaj znać bo się martwimy?
Paula1207 też biedne Wasze maleństwo. Moja bratanica miała wyrwany bark przy porodzie i miała tylko usztywniony i tak było żal takiego maleństwa a co dopiero taki gibs oby operacja się powiodła.
 
Natalia zdrówka dla taty

Jetkaa to z Oskarka mały lobuziaczek ... Tak was nastraszył ... Oby szybciutko doszedł do siebie [emoji8]

Paula masakra [emoji22] biedna malutka [emoji17] buziole dla was

A my jesteśmy po 50tce mamy ... Torcik się wszystkim bardzo podobal i smakował ale co się z nim nawalczylam to moje ... jeszcze pół zostało bo jakiś kolos mi wyszedł [emoji848]
 
reklama
Dziewczyny czy Wasze dzieciątka też tak mocno odginają głowę do tyłu i chętnie tak patrzą. Trochę mnie martwi to odchylanie do tyłu.
Tak odcina szczególnie podczas karmienia i się rozgląda do tyłu. Czesto też Jak na plecach leży to tak wygina do tyłu.
Jettka twój dzielny synek ds radę!! Tyle razy pokazał że walczy!! Nie wiem dlaczego to życie takie że osoby które kochać potrafią i chcą mają tyle przebojów A osoby którym własne dzieci są obojętne mają wszystko z górki... jesteście niesamowici i mam nadzieję że to już ostatnie chwile takie ciężkie i was i ruszy wszystko s dobrym kierunku i bez zmartwień.
 
Do góry