reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja według ulotki, do każdego karmienia. Z brzuszkiem u nas dużo lepiej ale nie wiem ile udziału w tym kropelek bo już odstawiłam. Mam wrażenie że układ pokarmowy i wydalniczy małego dojrzał. Ja jem prawie wszystko a młody nie narzeka na brUch i robi kupy ładnie. Unormowało się to tak na 6 tygodni .

Jetkaaa, daj znać co u was bo myślę o tobie....
 
Dziewczyny, jak bawicie sie ze swoimi bobasami? Ja ja klade na mate z zabawkami na palaku, ma bujaczek tez z wiszacymi zabawkami, jakies grzechotki, ale jakos interesuje ja to na bardzo krotko. Lubi sie rozgladac dookola i patrzec sie w telewizor, jak gra w tle [emoji23][emoji23] dzisiaj zainteresowala ja na chwile ksiazeczka. Chce jakos produktywnie wykorzustac czas, gdy nie spi. Cos polecacie?
 
Dziewczyny, jak bawicie sie ze swoimi bobasami? Ja ja klade na mate z zabawkami na palaku, ma bujaczek tez z wiszacymi zabawkami, jakies grzechotki, ale jakos interesuje ja to na bardzo krotko. Lubi sie rozgladac dookola i patrzec sie w telewizor, jak gra w tle [emoji23][emoji23] dzisiaj zainteresowala ja na chwile ksiazeczka. Chce jakos produktywnie wykorzustac czas, gdy nie spi. Cos polecacie?
Ja dołączę do pytania:) ja dużo do niego mówię lub wydaje podobne dźwięki i to jakby najbardziej lubi. Z zabawek też zależy która mu się podoba. Jedną bardziej lubi druga mniej. Grzechotki są w dalszej kolejności za pluszakami. Interesują go też motywy na materialach, te kolorowe i te czarno-białe. Tv nie pozwalam choć nie powiem że nie zerka. Aa i zabawki tyko wtedy jak ja jestem aktywna w tej zabawie, np podnoszę i wydaje dźwięki różne lub mówię innym głosem. Jest to dla mnie mega wyczerpujące,Ale co zrobic:)
Ile wasze dzieci śpią? Ten młody potrafi już cały dzień nie spać z krótkimi 15 min drzemkami 3-4x dziennie.
 
Dziewczyny pozwólcie dzieciom samym się pobawić, porozglądać. Uniknięcie potem wpisów typu: ratunku, moje dziecko nie potrafi 5 minut zająć się sobą albo nie daje mi pójść do toalety.

Dzień dobry.
 
A
 

Załączniki

  • IMG_20180712_161420.jpg
    IMG_20180712_161420.jpg
    152,3 KB · Wyświetleń: 231
  • HyqYyBBQm-kartka.jpg
    HyqYyBBQm-kartka.jpg
    82,7 KB · Wyświetleń: 254
  • IMG_20180708_101313.jpg
    IMG_20180708_101313.jpg
    52,7 KB · Wyświetleń: 227
reklama
Meldujemy się z domku :) Zuzia jest słodziakiem, ale bywa różnie.. Wczoraj cały dzień spędziła przy cycku, w nocy za to ani razu nie obudziła się. Karmimy się przez kapturki, bo Zuzia nie mogła chwycić mojej piersi. Trochę to uciążliwe, bo trzeba sterylizowac, ale dajemy radę. Mi trochę hormony szaleją, siedzę czasem i płaczę... Ale wiem, że to normalne i minie [emoji6] w sumie czuje się jakbym nie rodziła, szwy mnie nie bolą, normalnie funkcjonuje. W domu burdel, pranie nie wiem kiedy poprasuje... [emoji23] Obiadu wczoraj nie było hehe Mira jedzie dziś do taty na wakacje na tydzień, może uda mi się przez ten czas ogarnąć. Zobacz załącznik 877016Zobacz załącznik 877017Zobacz załącznik 877018
Ojej, nie na to forum wrzuciłam wpis
[emoji23][emoji23][emoji23] Sorry... [emoji6]
 
Do góry