reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Tysia u nas podobnie ... Podniesie głowę leżąc na brzuchu na sekundę i już kładzie [emoji13] ale leżąc na mnie głowę odgina na wszystkie strony [emoji16]
 
reklama
My zaliczyliśmy lekarza dzisiaj, mała ma stwierdzone kolki, od ponad tygodnia pomiędzy 19- 21 jest niespokojna i wczoraj miała problem z kupą. Uspokoić ją umie tylko mój mąż, nosi ją na piersi swojej. Nie jest jakoś tragicznie ale jest rozdrażniona.
 
Witam
@Nan90 ja będę szczepic, mam niedługo dzwonić się umówić wiec malutka będzie szczepiona ok.3mies myślę ze wybiorę 6w1 a z resztą to jeszcze sie zastanawiam bo wszystkie szczepionki będę oddzielac. A te brzydkie miejsce po szczepieniu to normalne ciocia jest pielęgniarką i mówiła ze ta szczepionka tak ma u nas już praktycznie wygojone, jak podchodzilo ropą to octaniseptem przecieralam.
@Brzuszkowa ja starszą szczepilam na rotawirusa i każdy mówił ze bez sensu ale przez 6lat tylko raz miała jelitowke i to doslownie 1dzień musialabys popytać wśród znajomych czy ktoś szczepil i czy się sprawdziło bo ja się zastanawiam dalej nad rota i nie wiem jeszcze.
@sredec1982 u nas taka sytuacja z histerycznym płaczem byla jakoś tydzień temu przez jakieś 3-4dni i samo przeszło a jak u was lepiej?
@Blondynka1988 moja ma 9tyg i czasem jakieś łezki zaczynają sie pojawiać.
@maripo kiedyś czytałam o zatkanym kanaliku może u was to jest to, myślę że jak jutro pójdziesz do lekarza to nic się nie powinno stać tylko do czasu wizyty przemywaj solą fizjologiczna.

Ale tu pustki przez weekend były dobrze ze wrocilyscie ;)

To, że wkłucie po szczepionce na gruźlice ropieje to normalne. U nas nie było tego odczynu. Jest czerwony ślad. Po tej szczepionce pozostanie blizna. Tej ropy nie powinno się niczyn smarować ani przecierać. Zabronili ni w szpitalu, potem przypomniała mi o tym pediatra.
 
Dzień dobry
@maripo moja je mm ale przed dostaje pierś, i zazwyczaj zjada 120ml ale i potrafi zjeść 80ml i więcej nie chce a je tak co 2,5-3,5h. W nocy jeszcze wstaje około 24-1 i między 4 a 6.
@marida moja jeszcze się nie przekręca ale też już tak ładnie trzyma główkę jak leży na brzuszku. Ja uwazam że dziecko samo wszystkiego powinno się uczyć więc jeśli twoja sama do tego doszła to jest ok.
@Katerina1985 hmm czyli znów wychodzi że co region to inne zwyczaje mi pielęgniarka mówiła że octeniseptem można delikatnie przetrzeć, u nas ropa była tylko ok 3dni a teraz już jest ładnie wygojone delikatny ślad tylko został.

Wczoraj u nas ciężki dzień był, od 8 do 16 mała spała tylko dwa razy po 15min. po 16 wyszłam z nią na dwór to przysnęła pół godziny i histeria około godziny dopiero koło 18 jak wyszłam z nią na spacer to pospała do kąpania. Całe szczęście dziś grzeczna może pogoda jej sprzyja bo od nocy deszcz popaduje.
 
Witajcie. Wiem, ze ostatnio ten temat był poruszany ale moj ostatnio ucial na jedzeniy i je malo. Jest na mm. Do tej pory zjadal srednio 100 a teraz 60 z wielkim trudem. Ile jedza wasze okolo 6 tygodniowe maluchy, albo ile jadly w tym czasie?
 
Witajcie. Wiem, ze ostatnio ten temat był poruszany ale moj ostatnio ucial na jedzeniy i je malo. Jest na mm. Do tej pory zjadal srednio 100 a teraz 60 z wielkim trudem. Ile jedza wasze okolo 6 tygodniowe maluchy, albo ile jadly w tym czasie?
Pytanie czy przybiera na wadze jak tak to się nie martw poprostu ma mniejszy apetyt.
 
Witajcie. Wiem, ze ostatnio ten temat był poruszany ale moj ostatnio ucial na jedzeniy i je malo. Jest na mm. Do tej pory zjadal srednio 100 a teraz 60 z wielkim trudem. Ile jedza wasze okolo 6 tygodniowe maluchy, albo ile jadly w tym czasie?
Moja ma 7 tygodni i je tak od 60ml-90ml. Ale ważne, że rośnie.
 
reklama
Ja jestem na wyłącznym KP wiec nie wiem niestety, ale są dni kiedy wisi cały czas na cycku a są takie ze marudzi i je mniej ;)
 
Do góry