reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
My jesteśmy dzisiaj po szczepieniu hexacima 6w1, NFZ pneumokoki, rota dwudawkowa. Malutka śpi ślicznie. Mamy małą niedowagę zamiast 4660 waży 4450 ale urosła już 3cm [emoji16] razem z siostrzyczka starszak miał bilans dwulatka i też wszystko w miarę ok [emoji12] jeszcze płaskostopie i jakieś szmery w serduszku, reszta idealnie. [emoji106]

My tez po szczepieniu, prawie taki sam zestaw, z tym ze pneumokoki płatne.

Moja z kolei w 90 centylu wagi ;) 5400 (w piątek skończyła 7 tygodni)
 
Tak dokładnie dawki tzn ile razy musi dziecko dostać dana szczepionkę ale rota są do picia więc tragedii nie ma ... Tylko pani doktor polecila nam dwu bo mamy żłobkowego starszaka.
 
Hej. Przekrecaja sie wasze dzieci juz z brzuszka na plecki? Moja ma niecale 2,5 miesiaca i dzisiaj zaczela sie przekrecac. Nie za wczesnie na to?
 
Fota z pola cwiczebnego :)
20180711_111242.jpg
 

Załączniki

  • 20180711_111242.jpg
    20180711_111242.jpg
    63,9 KB · Wyświetleń: 725
Ale ładnie trzyma główkę. Pewnie że nie za wcześnie. Jak wychodzę z założenia że jak dziecko robi coś samo z siebie to nigdy nie jest to za wcześnie.
My dopiero 6-7 tygodni więc gdzie nam tam do przekręcania się. Z leżenia nawet główki dla księcia się nie chce podnosić chociaż jak na mnie leży trzyma już bardzo ładnie.
 
reklama
Ale ładnie trzyma główkę. Pewnie że nie za wcześnie. Jak wychodzę z założenia że jak dziecko robi coś samo z siebie to nigdy nie jest to za wcześnie.
My dopiero 6-7 tygodni więc gdzie nam tam do przekręcania się. Z leżenia nawet główki dla księcia się nie chce podnosić chociaż jak na mnie leży trzyma już bardzo ładnie.
Moja tak wysoko dopiero od 2 dni podnosi. A tu juz mi sie dwa razy przekrecila. Hmm duzo nie lezala na brzuszku.. Po 15-30 min max
 
Do góry