reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Brzuszkowa mnie nastraszył lekarz, że jestem z tych co mają skurcze ale rozwarcie się nie robi i mam stracha[emoji57] Jestem już wykończona tymi skurczami i bólem kręgosłupa, które mnie łapią od ponad tygodnia. Przykładowo na KTG skurcze na poziomie 70/75 a rozwarcia brak☹️ Ale to nie jest tak, że małą chce wykurzyć na siłę dzisiaj - jutro i koniec... już i tak nastawiłam się na to, że mogę skończyć na wywołaniu po 22.05 więc już serio mi wszystko jedno [emoji6]

@Nan90 u nas popadało chwile, trochę burzy i koniec - ale! przynajmniej rześkie powietrze jest [emoji3]

@tysia123 kciuki zaciśnięte by się rozkręciło [emoji5] Dawaj znać co i jak [emoji39]
 
@Brzuszkowa mnie nastraszył lekarz, że jestem z tych co mają skurcze ale rozwarcie się nie robi i mam stracha[emoji57] Jestem już wykończona tymi skurczami i bólem kręgosłupa, które mnie łapią od ponad tygodnia. Przykładowo na KTG skurcze na poziomie 70/75 a rozwarcia brak☹️ Ale to nie jest tak, że małą chce wykurzyć na siłę dzisiaj - jutro i koniec... już i tak nastawiłam się na to, że mogę skończyć na wywołaniu po 22.05 więc już serio mi wszystko jedno [emoji6]

@Nan90 u nas popadało chwile, trochę burzy i koniec - ale! przynajmniej rześkie powietrze jest [emoji3]

@tysia123 kciuki zaciśnięte by się rozkręciło [emoji5] Dawaj znać co i jak [emoji39]

Ja na ktg jak byłam w środę miałam dwa skurcze po 100 i jeden około 80 ale wszystko pozamykane i tak dalej i nie bolało za bardzo , po prostu mało przyjemne uczucie twardego brzucha
 
A masz takie mega bolesne skurcze, czy brzuch sie mocno stawia?

One nie są same w sobie bolesne - raczej to brzuch się stawia - mało przyjemne są [emoji6] Większy ból jest przy kręgosłupie kiedy występują bo mam łożysko na przedniej ścianie i one promieniują po prostu.
 
Ja mam takie mocne stawianie sie brzucha, mocno nasila sie wieczorem. Jestem teraz w 38 tyg mysle czy powinnam sie z lekarzem skonsultowac? Zazwyczaj jak wiecej popracuje, ale jest mega twardy i coraz bardziej bolesny. Ale to nie to co prawdziwe skurcze, tamte byly duzo mocniejsze.
 
Ja mam takie mocne stawianie sie brzucha, mocno nasila sie wieczorem. Jestem teraz w 38 tyg mysle czy powinnam sie z lekarzem skonsultowac? Zazwyczaj jak wiecej popracuje, ale jest mega twardy i coraz bardziej bolesny. Ale to nie to co prawdziwe skurcze, tamte byly duzo mocniejsze.

Nie sadze żebyś musiała skonsultować ich z lekarzem bo to po prostu macica pracuje :)
 
Dziewczynki moje skurcze nieporodowe. Spokojnie. Idą od góry, w dole tylko niektóre czuję. Także czekamy dalej. Jak nie urodzę to 16 mam wizytę i będziemy decydować co dalej. Mam nadzieję że jednak do 15 coś się ruszy. I jakoś tak czuję że się ruszy. Nie wiem dlaczego ;)

U nas susza totalna.... Trawę mam wyschniętą już prawie całkiem przed domem .Warzywa podlewamy i tylko dzięki temu jeszcze nie padły.
 
Dziewczynki moje skurcze nieporodowe. Spokojnie. Idą od góry, w dole tylko niektóre czuję. Także czekamy dalej. Jak nie urodzę to 16 mam wizytę i będziemy decydować co dalej. Mam nadzieję że jednak do 15 coś się ruszy. I jakoś tak czuję że się ruszy. Nie wiem dlaczego ;)

U nas susza totalna.... Trawę mam wyschniętą już prawie całkiem przed domem .Warzywa podlewamy i tylko dzięki temu jeszcze nie padły.
To trzymam kciuki aby ruszyło :*
 
reklama
Dzień dobry!!
Nie spać, co tu tak pusto! Nie ma nic z rana do czytania, rodzicie bezemnie. E nie zostawiajcie mnie samej[emoji2]

Kurczę noce są dla mnie koszmarem, pocę się strasznie że poduszkę można wydrzemnac, do tego obrót z prawego na lewy bok i odwrotnie to wyczyn przy tym wszystko mnie boli no i wstawanie jak nie siusiu to pić a to że mi gorąco a to scierpła. Echhhh a i na dodatek codziennie budzę się o 8smej nie wiem po co zamiast spać jak wszyscy. Kornelka budzi się ok 9-10tej, mąż dzisiaj też chyba po śpi bo się nie rusza.
 
Do góry