reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny które się orientują w temacie: w przyszłym tyg dostanę wypis ze szpitala, a w poniedziałek chciałabym zacząć załatwiać formalności, czy w usc bez wypisu dostanę akt urodzenia dziecka?
5 lat temu, to jak dobrze pamiętam, mąż dostał jakąś kartkę ze szpitala, na podstawie czego załatwił i pesel i akt urodzenia. Było to jeszcze załatwiane jsk byłyśmy w szpitalu, chyba dzien po narodzinach. Ale już dokładnie nie pamiętam ;)
 
Hej dziewczyny;)
Na problemy z brzuszkiem u maluszkow polecam Sab simplex i Delicol u nas to bardzo pomoglo wzdecia minely zaparcia i maly lepiej spi i sie nie meczy:)

Ja podaje wlasnie sab simplex [emoji6] ale powiedz mi czy podajesz przed każdym karmieniem? I tak jak jest na ulotce 25 kropli? A ile mleka zjada Twój synek? Bo ja karmie mieszanie.. najpierw pierś, a pózniej mm i widzę, że 90ml jest mu za mało a ma dopiero 3 tygodnie.. [emoji33]
 
Ja podaje wlasnie sab simplex [emoji6] ale powiedz mi czy podajesz przed każdym karmieniem? I tak jak jest na ulotce 25 kropli? A ile mleka zjada Twój synek? Bo ja karmie mieszanie.. najpierw pierś, a pózniej mm i widzę, że 90ml jest mu za mało a ma dopiero 3 tygodnie.. [emoji33]
Ja podawałam do każdego mm po 30 kropli. Jak widziałam, że jest lepiej, to stopniowo zmniejszalam, aż do całego wycofania kropli. Zeszlo ogolnie chyba 7 butelek...
 
Sorki pomyłka bo na ulotce jest 15 kropli, a ja podaje narazie 10 i widzę poprawę [emoji6]
@Jetkaa, to są niemieckie krople ale nie wiem, czy nie widziałam ich kiedyś w polskiej internetowej aptece Hm.. ile kosztują to nie wiem bo ja dostałam dwie butelki za darmo.. w Niemczech jest tak, że dzieci maja leki za darmo wiec znajoma mi przywiozła
 
A ja i tak wolę windsalbe :) dla mnie lepiej działać przez powłoki brzuszne niż przez żołądek ... Ale to moje zdanie ;) (co byśmy zrobili bez tych naszych niemieckich sąsiadów ;) )
 
reklama
Do góry