reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dzień dobry, pogoda super, aż by sie chciało wyjść w góry albo na rower. Z tym USG to wydaje mi się ze duzo zalezy od sprzetu niestety.
Nie wiem co się ze mną dzieje posprzatałam łazienke i mam taka zadyszkę jakbym maraton przebiegła dodam że sprzatałam ja 2 h z bo musiałam przerwy robić bo mi tak serce walilo.. do tego ta temperatura.. podziwiam kobiety ktore całe lato chodza w ciazy.
 
reklama
Gratulacje dla świeżo upieczonej mamy [emoji4]
U nas rowniez sliczna pogoda, przygotowania do roczku prawie dopięte, teraz czekac na gosci. Pozdrawiam
 
No u mnie machli sie o 600g :) miala miec 4300 a miala 3700 :) z pierwszym dzieckiem raczej przed terminem nie wywoluja *_* ale faktycznie ta waga jest wielka *_* moja w niecale 4 tygodnie przytyla kilogram i tez lekarka zastanawia sie czy nie ciachnac mnie przed 39 tygodniem bo juz by wazyla okolo 4 kg chyba ze przestanie tak szybko tyc :) zobaczymy za tydzien ile tam kluseczka wazy :) Na wszelki wypadek zapakuj puszke coli bo pewnie rycynka cie przywitaja.... :( u nas w szpitalu niechetnie wywoluja porod farmakologicznie. Jak rodzilam jedna laske meczyli 4 dni bo nie potrafili raz a porzadnie podac lekow tylko dawali najpierw rycyne,pozniej czopek na skurcze, natepnie 1/4kroplowki oksy, pozniej polowke kroplowki oksy.... I ciagle na ginekologie ja wracali az ja ciachneli *_* no ale ona byla 3 tygodnie po terminie.Dlatego jak patrzylam jak sie meczy to ja zainwestowalam e lazenie po schodach xD
Okropne jest to co dzieje się w szpitalach:/ ja też uważam że aktywność na pewno lepiej działa niż leżenie. Wezmę colę, choć rycyna myślałam ,że jest na biegunkę A nie na wywołanie porodu.. mam nadzieje, że mi pomogą raz A dobrze.. choć też widzę że niechętnie wywołują nawet po terminie,a co dopiero przed.. na razie dalej nic się nie dzieje;(
 
Hejka dziewczyny
Ja na działce lezing odstawiam .Jeszcze dwa tygodnie i maluszka zobacze .Moja ginekolog sie malo pomyliła w pierwszej ciazy wyliczyła 4600 a maly sie urodzil 4550 wiec niedużo .A Szymus wazy juz 3500 mam nadzieje ze duzo za dwa tygodnie nie przybierze .
 
Ja od 11 tej z malym na dworze, byliśmy u sasiadow do 14tej maly wybawil sie z dziećmi:) później od 14tej do 17tej u mojego taty i pozniej w domu na ogrodzie:) maly opalony strasznie:) jutro grilla palimy:) dobrze bo mamy dom kolo lasu z daleka od drogi i mamy spokoj:)
 
@sredec1982 tez juz sie nie moge doczekac porodu termin na 2 maja nic nie rusza narazie.A szkoda bo juz chcialabym, a dalej niewiadomo jak urodze moze we wtorek na ktg cos sie wyklaruje, oby. Musimy byc cierpliwe, ja juz nawet nie mam co sprzatac, wiec Zistaly spacery albo odpoczynek nue wiem co lepsze:).

Mi tez grill pachnie i moj wlasnie rozpala na kolacje, obiad na jutro tez z glowy bo maz kupil gotowy, wiec zapoqiada sie leniwy weekend, a pogoda po prostu boska. Dzis sie ciesze pogoda ale gdy w 2015 r rodzilam Zuzie 28 lipca nie bylo mi do smiechu bo bylo mega upalne lato, teraz tylko wiosenne przeblyski zalapiemy na szczescie, a potten z malenstwami juz bedziemy korzystac z urokow lata
 
Ja tez chce korzystać póki moge z grilla bo później raczej na jakis czas trzeba bedzie zrezygnować:) jami:)
Ja rodzilam w wrzesniu ale w sierpniu to byl 8miesiac i pamiętam ze to byla masakra.. Ciesze sie ze teraz na te upaly będę sama a nie w dwupaku hehe:) i pare kg mniej do lata:)
 
reklama
Dzień dobry.

A czemu po porodzie grilla nie wolno? Pieczone mięsko to przecież jest..... Ewentualnie ciut mniej przypraw.

Ja dziś też cały dzień na dworze. Pięknie, słonecznie. Brzuch strasznie ciągnie więc leżę teraz.
 
Do góry