reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

39 tc u mnie. Jak do jutra nic się nie zacznie muszę do szpitala by zdecydowali czy nie wywoływać porodu:/ A niestety się nie zanosi. U Ciebie pewnie też oczyszczanie to nie to co jest przed samym porodem :) masz jeszcze trochę czasu. Trzymam.kciuki by Ci przeszło:)

Chyba przeoczyłam, jest jakiś powód wcześniejszego porodu?
 
reklama
Cześć dziewczyny:) u nas zapowiada się piękny, cieply weekend:) czas na grillowanie!;) jeee:) musze pojesc grilla póki moge:)
Dzis snil mi sie poród omg!:) niby fajny ale straszny:) mala w tym snie byla taka śliczna ale pulpecik hehe:) zaczynam za duzo myslec o tym:) snilo mi sie ze mialam problem z karmieniem:\ widzę ze boje sie tego .. Moze tym razem nie bede miala z tym problemu..
 
Duża waga plodu. Kurde, nie chce tam tylko leżeć,a wiem że nikt nie chce wywoływać porodu i robic cesarki...najwyżej jak każą mi tylko leżeć bez skutku wypisze się na zadanie

Ach rozumiem. A co, jeśli jest błąd w pomiarach? Trudny temat i nie ma jednego, dobrego rozwiązania. Współczuję.
 
39 tc u mnie. Jak do jutra nic się nie zacznie muszę do szpitala by zdecydowali czy nie wywoływać porodu:/ A niestety się nie zanosi. U Ciebie pewnie też oczyszczanie to nie to co jest przed samym porodem :) masz jeszcze trochę czasu. Trzymam.kciuki by Ci przeszło:)
Dzięki :) Też trzymam za ciebie kciuki, by nie musieli wywoływać. Póki co życzę zdrówka i wytrwałości ;)
 
reklama
No u mnie machli sie o 600g :) miala miec 4300 a miala 3700 :) z pierwszym dzieckiem raczej przed terminem nie wywoluja *_* ale faktycznie ta waga jest wielka *_* moja w niecale 4 tygodnie przytyla kilogram i tez lekarka zastanawia sie czy nie ciachnac mnie przed 39 tygodniem bo juz by wazyla okolo 4 kg chyba ze przestanie tak szybko tyc :) zobaczymy za tydzien ile tam kluseczka wazy :) Na wszelki wypadek zapakuj puszke coli bo pewnie rycynka cie przywitaja.... :( u nas w szpitalu niechetnie wywoluja porod farmakologicznie. Jak rodzilam jedna laske meczyli 4 dni bo nie potrafili raz a porzadnie podac lekow tylko dawali najpierw rycyne,pozniej czopek na skurcze, natepnie 1/4kroplowki oksy, pozniej polowke kroplowki oksy.... I ciagle na ginekologie ja wracali az ja ciachneli *_* no ale ona byla 3 tygodnie po terminie.Dlatego jak patrzylam jak sie meczy to ja zainwestowalam e lazenie po schodach xD
 
Do góry