reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ojej współczuję naprawdę musiał cierpieć może jakieś uczulenie miał na jakiś składnik :( a że do facet to pewnie bardziej mam dwóch małych facetów i wiem jak jest ciężko jak są chorzy ale tak jak piszesz trzeba najpierw próbować innych metod niż odrazu antybiotyk u mnie też albo paracetamol albo ibuprofen zależy jaka gorączka i czy spada ;)
 
reklama
Ojej współczuję naprawdę musiał cierpieć może jakieś uczulenie miał na jakiś składnik :( a że do facet to pewnie bardziej mam dwóch małych facetów i wiem jak jest ciężko jak są chorzy ale tak jak piszesz trzeba najpierw próbować innych metod niż odrazu antybiotyk u mnie też albo paracetamol albo ibuprofen zależy jaka gorączka i czy spada ;)
On ma tik tak jak np ktos obryza paznokcie tak on skubie usta .. A zwlaszcza ja ma suche .. I to wystarczylo byl oslabiony po antybiotyku i wdala się infekcja w otwarta rane na ustach.. I poszlo na dziasla język i usta.. Tragedia nieprzespane noce przez miesiac . palcz bol i nie dalo się duzo dziecku pomoc to najbardziej bolao jak byl glodny chcialam mu dac jesc pomoc jakos a to tak bolało ze jesc nie mogl:\\ zjechal z wagi w momencie.. Ale wyleczylam. Na szczescie.. Mial przepisany antybiotyk na te usta ale nic to nie dawalo zaczelam czytac i dalam mu witaminy co dzieci pija na usta o pozniej fiolet i to nam dopiero pomoglo tezke teraz dmucham na zimne:)
 
tazke teraz mu smaruje nonstop wazelina z witaminami, a jak zobacze ze urwal skorke odrazu daje fiolet zeby zabic bakterie..
A co do metod u nas jeszcze daje sie troszke smalcu z bobra czy czegos takiego z mlekiem dziecia i to pomoga .niby. U nas syrop z mlecza i miod:) tym mu slodze herbatę czy mleko:) i odpukac dosc nie choruje:)
 
Cześć dziewczyny,
niedawno któraś pisała, że przypuszcza, że organizm się oczyszcza. Powiem szczerze, że od 3 dni, a dziś w nocy mam rozluźnienie. Teraz to mi cały czas coś w brzuchu jeździ. Dziś w nocy zaliczyłam 3 posiedzenia. Też ctak mialyscie? Chyba, że u mnie to coś innego. Przypomnę, że jestem dopiero 34+6tc... Chyba, że tocmam od lekarstw na mój katar, kaszel... No masakra.... Za mną straszna noc...
 
Cześć dziewczyny,
niedawno któraś pisała, że przypuszcza, że organizm się oczyszcza. Powiem szczerze, że od 3 dni, a dziś w nocy mam rozluźnienie. Teraz to mi cały czas coś w brzuchu jeździ. Dziś w nocy zaliczyłam 3 posiedzenia. Też ctak mialyscie? Chyba, że u mnie to coś innego. Przypomnę, że jestem dopiero 34+6tc... Chyba, że tocmam od lekarstw na mój katar, kaszel... No masakra.... Za mną straszna noc...
Hej, to ja pisalam, miałam 2 dni takie w poniedziałek i wtorek i potem nic..;( skacze na pilce, chodzę więcej Ale akcja w ogóle się nie zaczyna.od środy czuje się dobrze;( ech..
 
Hej, to ja pisalam, miałam 2 dni takie w poniedziałek i wtorek i potem nic..;( skacze na pilce, chodzę więcej Ale akcja w ogóle się nie zaczyna.od środy czuje się dobrze;( ech..

Tylko, że do cc mam jeszcze miesiąc czasu 14.05, a wg om termin przypadł na 20.05. Chyba, że zaś jelitowka... Wezmę sobie elektrolity z apteki i zobaczę... Mam nadzieję, że szybko minie... Bo innych oznak nie mam...
Widocznie dzidziuś jeszcze nie jest gotowy. A na kiedy masz termin?
Z tą końcówką tak jest, że się ciągnie bez końca.
Dzięki za wiadomość
 
Tylko, że do cc mam jeszcze miesiąc czasu 14.05, a wg om termin przypadł na 20.05. Chyba, że zaś jelitowka... Wezmę sobie elektrolity z apteki i zobaczę... Mam nadzieję, że szybko minie... Bo innych oznak nie mam...
Widocznie dzidziuś jeszcze nie jest gotowy. A na kiedy masz termin?
Z tą końcówką tak jest, że się ciągnie bez końca.
Dzięki za wiadomość
39 tc u mnie. Jak do jutra nic się nie zacznie muszę do szpitala by zdecydowali czy nie wywoływać porodu:/ A niestety się nie zanosi. U Ciebie pewnie też oczyszczanie to nie to co jest przed samym porodem :) masz jeszcze trochę czasu. Trzymam.kciuki by Ci przeszło:)
 
reklama
39 tc u mnie. Jak do jutra nic się nie zacznie muszę do szpitala by zdecydowali czy nie wywoływać porodu:/ A niestety się nie zanosi. U Ciebie pewnie też oczyszczanie to nie to co jest przed samym porodem :) masz jeszcze trochę czasu. Trzymam.kciuki by Ci przeszło:)
Z tym wywolywaniem to tez tak nie bardzo chca :) jak pamietam z ostatniego mojego pobytu to dali w sumie tylko olej rycynowy na dzien dobry a pozniej tylko sie siedzialo i nic nie podawali *_* podobno ze jak pol kieliszka oleju rycynowego popije sie cola moze to porod wywolac *_* tak kiedys mi znajoma polozna mowila,ze sama rycyna nic nie da... Oby nie musieli u ciebie wywolywac...
 
Do góry