reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Witam na forum. Ja cc mam wstępnie zaplanowane na 14.05. Jutro mam wizytę, to zobaczę czy coś się zmieni. Co do obaw, to chyba każda z nas je ma. Bądź co bądź, cieszymy się na naszą drugą córkę, ale też się boimy, czy damy sobie z wszystkim rady. Ale to chyba normalne, bo narodziny dziecka to wielka zmiana w rodzinie.

My też jutro jedziemy na wizytę zobaczymy co nam doktorek powie bo to może nawet będzie ostatnia wizyta. I jutro jeszcze ostatnie zakupy. Mam nadzieję że o niczym nie zapomnę, bo niby wiem że w każdej chwili można wszystko dokupić ale jednak się martwię że czegoś nie kupię przed porodem a będzie to potrzebne.
 
Dziewczyny ktore juz rodzily mam bardzo glupie pytanie. Czy do kazdego porodu zaklada sie weflon?? Panicznie sie boje weflonow w tym momencie bardziej nawet niz skorczy I nacinania [emoji14] bylam dziisiaj na pobraniu krwi I pielegniarki mowili ze raczej zawsze sie zaklada...
 
A mnie dziś jest niedobrze ;( często do toalety chodzę, powoli biegunka się zaczyna i mam mdłości.. ciekawe czy to pierwsze objawy
... boję się:( choć z drugiej strony już chce.

p19udqk324xkqow6.png
 
Dziewczyny ktore juz rodzily mam bardzo glupie pytanie. Czy do kazdego porodu zaklada sie weflon?? Panicznie sie boje weflonow w tym momencie bardziej nawet niz skorczy I nacinania [emoji14] bylam dziisiaj na pobraniu krwi I pielegniarki mowili ze raczej zawsze sie zaklada...

Wiesz co... Ja miałam cc, więc musiałam mieć wenflon...
 
Dziewczyny ktore juz rodzily mam bardzo glupie pytanie. Czy do kazdego porodu zaklada sie weflon?? Panicznie sie boje weflonow w tym momencie bardziej nawet niz skorczy I nacinania [emoji14] bylam dziisiaj na pobraniu krwi I pielegniarki mowili ze raczej zawsze sie zaklada...
Leżąc na wywołaniu 4dni nie miałam welflonu, leżało ze mną 7 dziewcząt i żadna z nich nie mała, tylko na patologii jak w trakcie ciąży miałam problemy to za każdym razem na wejściu. Chyba że masz CC to nie wiem.
 
Piekna pogoda, bylam na dlugi spacerku z Zuzą, i sasiadkami potem kawka, leniwie u mnie dzisiaj, choc ten spacer tez mega meczacy w tym okresie. Od rana mialam poplewic ogrodek, i wyczyscic dywany korzystajac ze slonca, ale poczekam na meza od bedzie robil porzadki w garazach, ja w ogrodku. Moj tez ma syndrom wicia gniazda i wszystko porzadkuje, w sobote lodowke i zamrazarke szorowal do poznego wieczora, wczoraj go wzielo na fugi w lazience, nie powiem juz malo co zostalo do ogarniania w domu.

W sobote bylam w stanie jechac juz na pogotowie bo maly ok godz bardzo duzo i dosc gwaltownie sie ruszal, do tego silne klucie w pochwie, i bol glowy przy skroniach. Napisalam mojemu gin czy to cos zlego bo nie wiem czy jechac, odpisal ze jak sie martwie i mam watpliwosci to sie przyjac do szpitala. Na szczescie akurat minelo. Po tej wiadomosci nt pepowiny, moj wzial na jutro wolne i jedziemy na dodatkowe ktg, zeby dmuchac na zimne, choc planowe dopiero za tydzien, ale jutro moj lekarz ma dyzur to od razu mnie zbada. Jesli nic sie nie zmieni, i maly nie odkreci sie zdecyduje sie na cc, bo mysl ze wiem co jest i ze sa rozne komplikacje a ja moge narazic moje dziecko by mnie dobila. Przeszlam juz jedna cc to wiem co mnie czeka, a nie darowalabym sobie. No chyba ze cudem sie odwinie to poprobuje, najwazniejsze ze lekarz stwierdzil ze ciaza donoszona i na tym etapie nie wstrzymuja juz porodu, choc dopiero za dwa,trzy dni skoncze 37 tydz.
 
Dziewczyny ktore juz rodzily mam bardzo glupie pytanie. Czy do kazdego porodu zaklada sie weflon?? Panicznie sie boje weflonow w tym momencie bardziej nawet niz skorczy I nacinania [emoji14] bylam dziisiaj na pobraniu krwi I pielegniarki mowili ze raczej zawsze sie zaklada...
Ja mialam dopiero przed cc zakladany, jesli np wywoluja porod to rowniez zakladaja a tak to nie, bo i po co

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Odebrałam mój gbs, nie wyhodowali mi robaczka ;p co do wenflonu to ja boję się tego wkluwanego w dłoń. A z tego co widziałam na zdjęciach z porodowek to zawsze jest w dłoni, a u mnie tam żył się nie uświadczy :)
 
Do góry