reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Pierwsze słyszę, że jest plan porodu. U nas raczej przyjeżdża się do szpitala i się rodzi...
A jaki poród sobie zyczycie? W wodzie, normalnie...??? Bo to chyba o to chodzi? Przepraszam może.za głupie pytanie, ale nie znam tego :oops:
 
reklama
U nas plan porodu dostałam ze szpitala właśnie żeby tego nie wypełniać jak się już rodzi [emoji13] później wkleje wam fotkę co tam jest ... Same głupoty ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładne, u nas też plan porodu wypełnia się jak już jedziesz rodzić. Chociaż jak leżałam na patologii w 35/36tc to też dali mi do wypełnienia żeby już był.

Welfron czy jak mu tam mogą założyć wyżej, wystarczy powiedzieć przy zakładaniu. Ja bym wolała żeby pielęgniarka założyła przed porodem na spokojnie niż potem na lapu-capu jakby się coś działo.

Padnięta jestem a jeszcze muszę koszula potasować dla g na wyjazd....
 
Właśnie mnie zmotywowalyscie i sobie zrobiłam ;) dziś cały dzień na nogach, posprzatalam łazienkę i mnie boli brzuch i klucie jakby w jajniku prawym i pachwinie czuję. Ale to właściwie pierwszy raz, przedtem nawet stawiania nie miałam :)
 
Hej dziewczyny ;) mam pytanko do dziewczyn co chodzą prywatnie do ginekologa i za GBS musiały zapłacić , ile mniej więcej płaciłyscie ?
 
reklama
Mi przy synu w 1 porodzie zadnego planu porodu nie dali do podpisania czy nawet slownie nie mowili co i jak poprostu się dzialo.. Ciekawe czemu. Ciekawe jak teraz będzie..
Mnie nic nie boli zadne klocie ani nic naszczescie tyle co wysłuchanie stopy małej koło zeber i to jest niezbyt miłe..
 
Do góry