reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

No same szykowanie dziecka do przedszkola to jest wyzwanie... Moja to w spodniach nie pojdzie, musi byc sukienka... Do tego wiecznie warkocz jak u Elzy *-* ewentualnie dwa jak u Anny *-* Na jasełka wiecznie szykowania strój anioła i inne pierdoły *-* Ciagle jakies przebieranki... I siedze i tworze *-*
 
reklama
No same szykowanie dziecka do przedszkola to jest wyzwanie... Moja to w spodniach nie pojdzie, musi byc sukienka... Do tego wiecznie warkocz jak u Elzy *-* ewentualnie dwa jak u Anny *-* Na jasełka wiecznie szykowania strój anioła i inne pierdoły *-* Ciagle jakies przebieranki... I siedze i tworze *-*

Mam podobnie. Ja już dzień przed przedszkolem szykuje ciuszki z moją małą konsultantka. Też lubi sukienki, ale muszą się kręcić :D Ale dziewczynki też są super. Wiadomo to nie lada wyczyn: sukienki, spódniczki, gumeczki, spineczki, bransoletki itp. No i u nas też jest gorączka elsy i anny. No, ale na szczęścieibi też inne bajki
 
@MB91 aż mnie przestraszylas z tym ZUSem... Bo ostatnio dostałam jakąś śmieszną kwotę. Też gin wysłał mnie na L4, bo w 11 tc wylądowałam w szpitalu... Obawiał się o zdrowie i życie nas dwóch i dlatego przedłuża mi L4. Też nie miałam zamiaru szybko iść na chorobowe. Też jutro może zadzwonię do ZUSu, bo chciałam się wpierw zorientować u księgowej...
Kurcze... cały czas coś się dzieje. Ani chwili spokoju. Ale głowa do góry. Pewnie się wszystko ułoży. Tylko, że zamiast w maju skupić się na porodzie i beztroskim powitaniu dzidziusia, to będziesz się zmagać z ZUSem... 3mam kciuki, by się wszystko szybko wyjaśniło:biggrin2:
To z tym moczem też się ułoży. Będziesz zażywać lekarstwa i wszystko będzie zaś ok ;)

@Jetkaa, to się porobiło:D W końcu zostałaś doceniona :D Twoja mama szaleje :p Super
 
Hihi ja nie mówię że dziewczynki są złe ;) tylko to dla mnie nowość i tak trudno mi sobie jeszcze to wyobrazić [emoji13]

Jetkaa no ja imienia po mamie nie dam bo jest straszne [emoji14] po sobie też mam opory bo jestem trudna osóbka ... Chyba będzie Alicja Julia (wiem że oba mega oklepane ale to jedyne imiona które tak bardzo mi się z dziewczęca subtelnością kojarzą) chyba że jednak po mnie Alicja Kamila ... Synek ma po moim mężu drugie więc żeby nie wyszło na to że córce swojego imienia odmówiłam [emoji854] wogole dziewczęce imiona to dla mnie horror ... Prawie zadne mi się nie podoba (jak mi się podoba to mężowi nie) a dla chłopca miałam od razu [emoji14] no nic ... Przyjdzie na świat córcia to na pewno mi się pozmienia ... Jak nosiłam synka pod sercem też byłam pełna obaw (nawet takich czy go pokocham) a jak tylko go zobaczyłam wiedziałam że wszystko będzie dobrze, że jest mój i nie dam go nikomu skrzywdzić bo jest dla mnie najważniejszy na swiecie - liczę na to że tym razem będzie tak samo.

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
@MB91 aż mnie przestraszylas z tym ZUSem... Bo ostatnio dostałam jakąś śmieszną kwotę. Też gin wysłał mnie na L4, bo w 11 tc wylądowałam w szpitalu... Obawiał się o zdrowie i życie nas dwóch i dlatego przedłuża mi L4. Też nie miałam zamiaru szybko iść na chorobowe. Też jutro może zadzwonię do ZUSu, bo chciałam się wpierw zorientować u księgowej...
Kurcze... cały czas coś się dzieje. Ani chwili spokoju. Ale głowa do góry. Pewnie się wszystko ułoży. Tylko, że zamiast w maju skupić się na porodzie i beztroskim powitaniu dzidziusia, to będziesz się zmagać z ZUSem... 3mam kciuki, by się wszystko szybko wyjaśniło:biggrin2:
To z tym moczem też się ułoży. Będziesz zażywać lekarstwa i wszystko będzie zaś ok ;)

@Jetkaa, to się porobiło:D W końcu zostałaś doceniona :D Twoja mama szaleje [emoji14] Super
Jeśli chodzi o mniejsza wypłatę za luty, to chyba każdy miał bo mniej dni. Ja miałam 400 zł mniej niż zwykłe.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
aj to musi być piękne uczucie jak weźmie się na ręce swoje MALEŃSTWO :) rozmarzyłam się!

Ja już się nie mogę doczekać, znając życie to pewnie się mega wzruszę ;D ;D

Czy Wasi mężczyźni kangurowali maleństwo po porodzie?
 
reklama
Też miałam mniej w lutym :(

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego że zwykły miesiąc ma 30-31dni a jakby nie patrzeć to w lutym odpadły te 3 dni. Powinno być stała pensja a nie zależna od dni miesiąca.
Dziewczyny które pracują i są na zwolnieniu myślałyście już jakie macierzyńskie wybierzecie rok czy pół roku?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry