reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej dziewczyny , ciężko za wami nadążyć jak tak chwilkę się tu nie jest ;)
@MB91 nie denerwuj się , w Polsce jeszcze nigdy nic sprawiedliwe nie było. Na pewno wszystko się wyjaśni nie martw się :)
Ja dzisiaj wypralam druga turę ubranek , jeszcze tylko pościele i z głowy ;) mam dzisiaj takiego lenia ze szok , robię wszystko w żółwim tempie :)
Ja na wychowawcze idę na prawdopodobnie 3 lata , pracuje za granica i mam ten plus ze mogę iść na wychowawcze do 4 roku życia dziecka ;) ewentualnie podzielić się z moim M ale to raczej nie nastąpi :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jutro jadę rano do lekarza wypisać papiery na miecierzynskie i w końcu z głowy mam co miesięczne wizyty ;)))) huraaa :) teraz mogę z niecierpliwością czekać na moja miłość <3 śnił mi się dwa razy , był taki realistyczny ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem szczerze ze jakoś inaczej wyobrażałam sobie końcówkę ciąży miałam nadzieję ze bede biegać po sklepach szykować wszystko itp a rzeczywistość mnie przerasta ciagle tylko lekarze badania martwienie się czy wszystko ok i leki które już mnie wykanczaja biore duphaston 2×, luteine 4×, magnez 2×, spasmoline wrazie mocniejszych boli, tardyferon 1×, witaminy, nystatyne co trzeci dzień i od dzisiaj jakiś nowy lek dopochowy muszę brać przez tydzień, mam dosyć ale na następnej wizycie ma mi gin zmniejszyć ilość lekow wiec troche to pocieszające, a tak podliczylam ostatnio to w lutym i marcu wydalam na leczenie ok 1tys. kwota wrecz zaskakująca.
 
Jutro jadę rano do lekarza wypisać papiery na miecierzynskie i w końcu z głowy mam co miesięczne wizyty ;)))) huraaa :) teraz mogę z niecierpliwością czekać na moja miłość <3 śnił mi się dwa razy , był taki realistyczny ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jak wygląda takie wypisywanie dokumentów na macierzyński? Urodzisz i co dalej?
 
A wiec nic specjalnego :) weszłam dostałam papier na zakończenie chorobowego a rozpoczęcie macierzyńskiego , mam dostarczyć do pracodawcy i tyle :) później muszę załatwiać wychowawcze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mieszkasz w Polsce? Jak się załatwia taki dokument w Polsce? Chyba podpytam za 2 tyg mojego lekarza.


Ps. Wczoraj dostalam karte ruchow. Mam liczyc od 9 i zaznaczyc jak bedzie 10 - już 7 naliczyłam od 9. O i 8 już :p
 
Mieszkasz w Polsce? Jak się załatwia taki dokument w Polsce? Chyba podpytam za 2 tyg mojego lekarza.


Ps. Wczoraj dostalam karte ruchow. Mam liczyc od 9 i zaznaczyc jak bedzie 10 - już 7 naliczyłam od 9. O i 8 już :p

Tak mieszkam w Polsce ale jak to jest u nas to nie mam pojęcia :)
Ja jakbym taka kartę dostała to momentami nie starczyłoby miejsca żeby zaznaczać :p mały potrafi czasem poszaleć porządnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kolejna cudowna noc za mną, od 3 boli mnie ząb :/ prawie zero snu

w57vdqk38htkkpep.png
 
Do góry