reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Uhh dziewczyny ja wlaśbie się ważyłam i schudłam 2kg w tydzień. Od początku ciąży tylko 2kg na plusie. To niby dobrze ale martwi mnie ten nagły spadek wagi. Boję się że znowu coś z wodami bo przedwczoraj opadł mi brzuch a to dopiero 31tc... :(

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Podobno pod koniec ciąży się często chudnie. Woda też się zmniejsza powoli. Myślę że skoro nic nie czujesz by wody się saczyly to nie ma powodu do niepokoju. Brzuszek może opasc nawet miesiąc przed. Ja czekam aż mój opadnie i zacznę normalnie oddychać i skończy się ta zgaga.. Ale też boję się,że za wcześniej pojadę na porodowke:(

p19udqk324xkqow6.png
 
reklama
tez czytalam gdzieś ze przed porodem można schudnąć pare kg.. Ale to spokojnie kochana :) będzie dobrze:)

Ja na nastepnej wizycie mam Gbs, i te inne badania pomyslec ze za 3 tyg bedzie 35tydzien i reszte można rodzic w kazdym czasie bo to będzie 9miesiac :) omg! Moze jeszcze 2/3wizyty kobitki i bedziemy miec dzidzie:) moja mama znowu zaszalala hehe
 
Śliczne, aż zazdroszczę wam dziewczynek. Można je ubrać i w sukieneczki i w spodenki, a chłopcy tylko portki i portki ;)
Mnie dziś też boli pierś ale tylko prawa :/

w57vdqk38htkkpep.png
Mo to bylo obojetne czy chlopak czy dziewczynkę w sumie chcialam chlopca dla synka:) a to mama szaleje nie ja hehe ja nawet warkoczykow nie potrafie zaplatac hehe bede musiala sie nauczyc:) moj syn jest naprawdę grzeczny i wogole mam nadzieje ze dziewczynka w kosc mi nie da:) syn pomimo ze mowimy mu ze będzie Lenka mowi nie bo Oskar.. Wolal by brata :) sukienki sa dla Oskara autka dla Oskara hehe:)
 
Ja swoje się niestety zestresowałam dzisiaj i cierpię teraz. Brzuch twardy - młoda się buntuje- brak apetytu - chęć na wymioty - kłucie w pochwie i dole brzucha. Ehhh... mam za swoje [emoji30] Tłumacze sobie, że nie mam co się stresować i pupa... jakoś tak nie idzie. Dodatkowo jeszcze ciężko mi złapać oddech - zatyka mnie w piersi.
Leżę w sypialni i nawet nie mam apetytu by coś zjeść. Czytam „ciąża dla bystrzaków” by chociaż na chwilę się odstresować .


@Nan90 spokojnie, też słyszałam, że można stracić kilka kg pod koniec. To niekoniecznie musi być coś złego.

@Gosika88 No niestety, nie mamy wpływu na to co wymyślą w danym momencie. Ale z drugiej strony się nie dziwie, bo przecież mało to dziewczyn kombinuje?

@sredec1982 ja jak byłam w szpitalu i brałam luteinę to miałam mega nabrzmiałe i obolałe piersi. Nawet bardziej niż teraz.

@Jetkaa fa krówka [emoji173]️[emoji7] Skąd to? [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja swoje się niestety zestresowałam dzisiaj i cierpię teraz. Brzuch twardy - młoda się buntuje- brak apetytu - chęć na wymioty - kłucie w pochwie i dole brzucha. Ehhh... mam za swoje [emoji30] Tłumacze sobie, że nie mam co się stresować i pupa... jakoś tak nie idzie. Dodatkowo jeszcze ciężko mi złapać oddech - zatyka mnie w piersi.
Leżę w sypialni i nawet nie mam apetytu by coś zjeść. Czytam „ciąża dla bystrzaków” by chociaż na chwilę się odstresować .


@Nan90 spokojnie, też słyszałam, że można stracić kilka kg pod koniec. To niekoniecznie musi być coś złego.

@Gosika88 No niestety, nie mamy wpływu na to co wymyślą w danym momencie. Ale z drugiej strony się nie dziwie, bo przecież mało to dziewczyn kombinuje?

@sredec1982 ja jak byłam w szpitalu i brałam luteinę to miałam mega nabrzmiałe i obolałe piersi. Nawet bardziej niż teraz.

@Jetkaa fa krówka [emoji173]️[emoji7] Skąd to? [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mama na necie zamowila gdzies jakas laska sciaga ciuszki zza granicy i tu sprzedaje ale nie wiem dokladnie skąd.:)
Kurcze szkoda Ciebie i malej:\ ja rozumiem ze latwo sie mowi nie denerwuj się, a glowa robi swoje..:\ i wiem jak sie czujesz bo człowiek cale zycie placi, jest fair wobec Państwa a jak przychodzi co do czego to z człowieka robią nie wiadomo co byle by nie zapłacić.. Ale glowa do góry zjedz coś slodkiego połóż się na lewym boku i moze brzuszek się tez odpręży:)
 
Jetkaa to mam podobnie ... Też niby wszystko jedno mi było ale z lekkim ukłonem w stronę drugiego chlopca [emoji14] wszyscy mi się dziwią bo przecież sukieneczki, kokardki, spineczki... Ale to nigdy nie byla moja bajka ... I gdzie nie wejdę tam wzrok wędruje w stronę Batmana, star warsow itd [emoji14] hihi uwielbiam chłopięce adidaski i czapki z daszkiem ... Do swiata różu i kucyków pony będę musiała przywyknąć [emoji14] na razie ruszają mnie tylko króliczki i spódniczki tutu [emoji23] no i trampki jakie kupiłam .... Ze skrzydłami [emoji23] hihi no i identycznie - synka mam aniołeczka więc boje się że córcia da nam popalić [emoji13]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jetkaa to mam podobnie ... Też niby wszystko jedno mi było ale z lekkim ukłonem w stronę drugiego chlopca [emoji14] wszyscy mi się dziwią bo przecież sukieneczki, kokardki, spineczki... Ale to nigdy nie byla moja bajka ... I gdzie nie wejdę tam wzrok wędruje w stronę Batmana, star warsow itd [emoji14] hihi uwielbiam chłopięce adidaski i czapki z daszkiem ... Do swiata różu i kucyków pony będę musiała przywyknąć [emoji14] na razie ruszają mnie tylko króliczki i spódniczki tutu [emoji23] no i trampki jakie kupiłam .... Ze skrzydłami [emoji23] hihi no i identycznie - synka mam aniołeczka więc boje się że córcia da nam popalić [emoji13]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Oo dokalnie wyjelas mi to z ust:) to moja mama bardziej szaleje wszystko ja mialam biało niebieskie bo syn a teraz różowe szok..:) smieje sie ze na czesanie do mamy bede jeździć:)
Ja tez należe raczej do osob ktore woli towarzystwo kuzynów braci niz kuzynek:) wolalam drzewa lasy niz lalki hehe mama tez mowi ale jak to wolała bys chłopca a ja mowie ze łatwiej :) przynajmniej tak mi sie wydaje:) babci czyli mojej mamie pozwolilam wybrac imię dostala 2propozycje i wybrala bo mi to bylo obojetne a jej sprawilo przyjemność:) aaa a jeszcze nie wie ze na drugie Lenka bedzie miala jak moja mama:) bo mojej mamie zawdzięczam naprawde baardzo duzo:) i to taki zaszczyt heheh a nie chce zeby moja mala miala moje imie wole zeby miala mojej mamy:)
 
reklama
Do góry