reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Matko co za wizyta skierowanie do diabetologa, do kardiologa i jeszcze stwierdzil ze na polowkowym chyba sie pani doktor pomylila bo on miedzy nogami chyba nic nie widzi....i jeszcze w poradni diabetologicznnej baba mnie dzis nie zarejestrowala bo ona pacjentow rejestruje do godz 15 a ja przyszlam o 15:05 i znowu jutro musze sie prosic teściową zeby z Zuza zostala [emoji36][emoji36][emoji36][emoji36]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dołączam do forum .;-)

Na kiedy macie termin ?ile waży wasz dzidziuś o jak zmieniła się Wasza waga od początku ciąży ? A może ktoś ma problem z tarczyca w ciąży ?

U mnie termin to połowa maja/ dzidziuś ok 1 kg, a moja waga +5 kg(przed ciążą niecałe 50 kg przy wzroście ok.160 cm ). Walczę też teraz z tarczyca. Mam dość niski przyrost wagi.


Pozdrawiam:-)
Hej;)
Moj maluch pewnie teraz bedzie mial ok 1800g
czeka mnie cesarka kolo 20 kwietnia obecnie 31tc
jesli chodzi o wage to 10 kg na plusie czyli razem 60kg
 
Witam nową mamuśkę!
U mnie termin 28.05, waga dziecka nie znana bo mój lekarz waży tylko co którąś wizytę. Ostatnio na połówkowym. Przytyłam 0kg dopiero dobiłam do wagi z przed ciąży ale miałam ok 10kg nadwagi po pierwszej ciąży więc nie wiem jak to traktować. Z tarczycą nie mam i na szczęście nie miałam.

Z tą wagą maluszka bierzcie na dwa razy bo tak naprawdę są to dane zbliżone i znam przypadki że nawet o 1kg były pomyłki.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nową mamuśkę!
U mnie termin 28.05, waga dziecka nie znana bo mój lekarz waży tylko co którąś wizytę. Ostatnio na połówkowym. Przytyłam 0kg dopiero dobiłam do wagi z przed ciąży ale miałam ok 10kg nadwagi po pierwszej ciąży więc nie wiem jak to traktować. Z tarczycą nie mam i na szczęście nie miałam.

Z tą wagą maluszka bierzcie na dwa razy bo tak naprawdę są to dane zbliżone i znam przypadki że nawet o 1kg były pomyłki.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

Zobaczymy jak to będzie :-) jak się czujesz ? Druga ciąża przebiega podobnie do pierwszej ?
 
Link do: MamaLeona?
Witam:)) ja mam termin na 22.05:) mala waży 761g +/-111g w 26t3d :) ja jestem 4/5kg na + :) ale na poczatku troche spadla mi waga bo 4tyg wymiotowalam:\ i tez mam problem z tarczyca biore letorx 150mg codzinnie, i wizyta co 5/6tyg :)
 
reklama
Ja mam termin na 20.05 z Om, Mała tydzień temu ważyła 908g. U mnie 6 kg na plusie, ale bez wymiotów przez całą ciąże...i nie żałuję sobie jedzenia

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry