reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Przeczytalam dzis na portalu pogodowym prognozy i ostatnie zdanie okazuje sie optymistyczne,tj" prawdziwa i trwala wiosna pojawi sie w trzeciej dekadzie kwietnia,no zobaczymy czy sie sprawdzi, narazie przed nami tydzien mrozow do -10 a nawet 15:(

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przeczytalam dzis na portalu pogodowym prognozy i ostatnie zdanie okazuje sie optymistyczne,tj" prawdziwa i trwala wiosna pojawi sie w trzeciej dekadzie kwietnia,no zobaczymy czy sie sprawdzi, narazie przed nami tydzien mrozow do -10 a nawet 15:(

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Poniekąd dobrze bo wymrozi te wszystkie bakterie:\ wole mroz niz taka ciape ze dziecko wyjdzie i zaraz lapie grype, u nas kilka lat temu bylo -20° i to było ok a teraz tylko jest -10° straszna roznica pogody niz jak bylam dzieckiem...a jednak Zakopane slynie z zimy a tu juz taka slaba ta zima:\ wyjdzie sie na chwile i dziecko ma jakas zmutowana grype.. Ehh
 
Zobaczymy jak to będzie :-) jak się czujesz ? Druga ciąża przebiega podobnie do pierwszej ?
Tak bardzo podobnie i nie zbyt ciekawie i też już marzę być po. Wymioty, wstręt do mięsa i słodkiego do 4_5miesiaca, wstręt do pieczywa nadal.od grudnia mniejsze większe przeziębienia i różne inne dolegliwość ale już pozwalające funkcjonować.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nową mamusie :)
Termin mam na 20.05., a 1,5 tygodnia temu mała wazyla 830g. U mnie z wagą póki co +6kg, ale w pierwszej ciąży to miałam niecałe 30kg+. Była to masakra. Czeka mienie cc.
Na szczęście nie mam tarczycy, ale zmagam się z cukrzycą ciążowa. Ale jak tak sobie teraz mierze cukier, to wyniki w normie, no ale wystraszylam się, wiece zwracam uwagę na to co jem i piję, bo ostatnio, to szalałam za słodkościami...

Wy, to kochane mamuśki wszystkie szczuplutkie, aż głupio ile ja waze... kurcze... do pozazdroszczenia.... Niestety u mnie ta waga raz plus raz minus, ale żeby zrzucić to ciężko, a już tak na śniadanie przed ciążą miałam tylko owoc, jogurt naturalny, otręby... a w dzień też mało jadłam... No ale jestem ze Śląska, więc to wszystko tłumaczy :p. Na szczęście po pierwszej ciąży udało mi się schudnąć jakieś 35kg, w ciągu jakichś 9 miesięcy... zaczynając dopiero po kilku miesiącach, bo po cc chciałam sie upewnić, czy są na to przeciwskazania.
Ale nawet nie wiecie ile się przy tym nameczylam, zelaszcza, ze stracilam pokarm, a jednak laktacja pomaga przy chudnieciu...
Teraz też bym chciała osiągnąć wcześniejszą wagę :cool2:, zwłaszcza ze w sierpniu i wrześniu idziemy na welesa...

To się zaś rozpisalam...
 
A my z mężem będziemy 10.04. obchodzić 8 rocznicę;) Latka lecą, a my się starzejemy. Oboje już po 30tce, ale moim pocieszeniem jest to, że przez to, że mąż jest 2 lata młodszy ode mnie, to też się przy nim czuję młodziej. Teraz jeszcze, ale na starość - mam nadzieję, że do tego dotrwamy - jak znalazł:p.

Z tym ślubem, to tak chyba jest, że nigdy się nie jest pewnym czy to będzie na zawsze... Chciałabym z mężem dożyć starości. Również wam życzę wielu wspólnie spedzonych lat z waszymi partnerami;)
 
Witam nową mamusie :)
Termin mam na 20.05., a 1,5 tygodnia temu mała wazyla 830g. U mnie z wagą póki co +6kg, ale w pierwszej ciąży to miałam niecałe 30kg+. Była to masakra. Czeka mienie cc.
Na szczęście nie mam tarczycy, ale zmagam się z cukrzycą ciążowa. Ale jak tak sobie teraz mierze cukier, to wyniki w normie, no ale wystraszylam się, wiece zwracam uwagę na to co jem i piję, bo ostatnio, to szalałam za słodkościami...

Wy, to kochane mamuśki wszystkie szczuplutkie, aż głupio ile ja waze... kurcze... do pozazdroszczenia.... Niestety u mnie ta waga raz plus raz minus, ale żeby zrzucić to ciężko, a już tak na śniadanie przed ciążą miałam tylko owoc, jogurt naturalny, otręby... a w dzień też mało jadłam... No ale jestem ze Śląska, więc to wszystko tłumaczy :p. Na szczęście po pierwszej ciąży udało mi się schudnąć jakieś 35kg, w ciągu jakichś 9 miesięcy... zaczynając dopiero po kilku miesiącach, bo po cc chciałam sie upewnić, czy są na to przeciwskazania.
Ale nawet nie wiecie ile się przy tym nameczylam, zelaszcza, ze stracilam pokarm, a jednak laktacja pomaga przy chudnieciu...
Teraz też bym chciała osiągnąć wcześniejszą wagę :cool2:, zwłaszcza ze w sierpniu i wrześniu idziemy na welesa...

To się zaś rozpisalam...
Ja w 30tc mam O zgrozo +20 kg więc nie ma tu samych szczupłych mamusiek. Te co mają za dużo po prostu się nie chwalą:p myślę że do końca też dobije do 30 kg!! Jestem przerażona tym bo jem tyle co wcześniej i podobnie jak przed ciążą.. chciałabym to zrzucić kiedykolwiek...Ale jakoś nie wierzę się się uda:(

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Też się nie chwalę waga :)

3jgxskjosc311c31.png
 
Ja w 30tc mam O zgrozo +20 kg więc nie ma tu samych szczupłych mamusiek. Te co mają za dużo po prostu się nie chwalą:p myślę że do końca też dobije do 30 kg!! Jestem przerażona tym bo jem tyle co wcześniej i podobnie jak przed ciążą.. chciałabym to zrzucić kiedykolwiek...Ale jakoś nie wierzę się się uda:(

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Pewnie, że dasz rady ;) Ja mam tendencję do tycia, ale jeżeli ktoś ma szczupłą postule, to szybko wróci do swojej wagi i formy :wink: Ważne, że dzieciątko jest zdrowe, reszta się jakoś ułoży :)
Dzięki za słowa otuchy i gorąco pozdrawiam
 
reklama
dziewczyny

Robiłyście lub macie zamiar zrobić może swoim maluchom profesjonalną sesje zdjęciową ?

Myślę o tym ale może nie odrazu po porodzie tylko tak jak maluch będzie miał 2-3 msc :)
 
Do góry