reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Aniołek 2-3 miesiące to już duże dziecko [emoji12] sesje noworodkowe są chyba do 1miesiaca ... Ale oczywiście każdy robi jak uważa :) my synkowi nie robiliśmy więc i corci nie zrobimy. Z synkiem miałam sesje brzuszkowa bo myślałam że to jedyna moja ciąża [emoji13] teraz mam inne priorytety [emoji12]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
kamilaasami hehehe racja, ale z drugiej strony jakoś nie wiem czy po porodzie będę miała głowę aby już lecieć na sesje, tak mi to wpadło do głowy że na spokojnie jak już będzie miał przynajmniej 2 msc :)

Dokładnie przy dwójce to faktycznie już całkiem inne rzeczy są ważne :D

Ja akurat sesji brzuszkowej nie robię, ale te dziecięce mnie rozczulają na maxa :) :)

 
dziewczyny

Robiłyście lub macie zamiar zrobić może swoim maluchom profesjonalną sesje zdjęciową ?

Myślę o tym ale może nie odrazu po porodzie tylko tak jak maluch będzie miał 2-3 msc :)

Ja robiłam synkowi sesje niemowlęca bo noworodkowej nie było sensu bo mial problemy brzuszkowe i dużo płakał.. teraz tez planuje zrobic. Jak da radę to wlasnie noworodkowa ale niemowlęce też wychodzą fajnie [emoji6] syn miał na pół roczku robione
Pochwale się jedną fotka :
1519066237-11aacc317e85b655-aaaaaa.jpeg


Co do wagi to wizytę mam w czwartek to bedzie skończony 30 tydzień i przewiduje około 10/11 kg już na plus [emoji53] w pierwsze ciazy przytyłam 13 kg teraz zapowiada się wiecej [emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
 
Ja w 30tc mam O zgrozo +20 kg więc nie ma tu samych szczupłych mamusiek. Te co mają za dużo po prostu się nie chwalą:p myślę że do końca też dobije do 30 kg!! Jestem przerażona tym bo jem tyle co wcześniej i podobnie jak przed ciążą.. chciałabym to zrzucić kiedykolwiek...Ale jakoś nie wierzę się się uda:(

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Uda się w pierwszej ciąży schudłam karmiąc 11miesiecy 23kg i to bardzo szybko już po porodzie tracisz ok 5 kg tylko niestety po powrocie do pracy, siedzący tryb życia po roku przytyłam i skończyłam 10,kg nadwagi ale z własnej winy nie dbałam o to bo wiedziałam że chcemy drugie dziecko i nie miałam motywacji bo wiedziałam że znowu przytyję.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w 1 ciazy przytylam20kg.. Przy wzroscie 165cm przed ciaza 52kg a pod koniec72kg.. I powiem wam ze ladnie poszlo raz dwa wrocilam do wagi 52 kg.na brzuchu zero rozstępów ani zwisajacego brzuszka, Ale później przytylam i moja norma to byla 56/58kg. A w tej ciazy 5kg na plusie teraz więc zobaczymy czy zostanie jakis kg na plusie i jaki bedzie brzuszek po porodzie
 
Hej dziewczyny, ja póki co 2kg na plusie ale zaczynałam z niezbyt małą wagą..

Mam pytanko, czy kupujecie do szpitala rękawiczki niedrapki? Często są w listach wyprawkowych ale jak powiedziałam mojej mamie to mnie wyśmiała że co to za wymysły...

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, ja póki co 2kg na plusie ale zaczynałam z niezbyt małą wagą..

Mam pytanko, czy kupujecie do szpitala rękawiczki niedrapki? Często są w listach wyprawkowych ale jak powiedziałam mojej mamie to mnie wyśmiała że co to za wymysły...

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wymysły? To wręcz niezbędne! Dziecko ma pazurki ostre jak kot i drapie się po buzi, więc polecam zakupić :)

3jgxskjosc311c31.png
 
Nan tak szczerze mówiąc to mieliśmy kilka par ale one są takie maleńkie a synek urodził się taki duży że wystarczyły może na tydzień a później miał na rączkach skarpeteczki póki się nie odważyłam mu paznokci obciąć ... Teraz mam wprawę więc może będzie mi od razu łatwiej

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja znam jeszcze historię która potwierdza że to ważne. Para miała tylko ślub kościelny. Dwoje wspólnych dzieci, trzecie w drodze. Żadnego dokumentu oczywiście nie mieli na uznanie dziecka w drodze bo po co- jak się urodzi to wtedy. Kobieta trafiła nagle do szpitala. Dziecko przeżyło, ona nie. Dziecko trafiło do rodziny zastępczej a ojciec musiał przez sąd załatwiać uznanie dziecka .... Masakra.

Ale jak to możliwe ze mieli tylko kościelny? Przecież jest tak ze albo konkordatowy albo najpierw cywilny trzeba mieć, żaden ksiądz nie może pobłogosławić ślubu bez papierów z urzędu stanu cywilnego.


dev131ps___.png
 
Do góry