reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Katherine tak. Witaminę d się podaje bo w naszym mleku jej nie ma (albo jest za mało nie pamiętam) a bez niej dziecko może mieć krzywicę. Witaminę K o ile pamiętam podaje się przy karmieniu piersią bo w mm już chyba jest ... Ale Wit K do któregoś miesiąca a D długo się podaje. Ja małemu nadal daje a ma już prawie dwa latka. Przerwę mieliśmy na wakacje (w tym roku) gdzie słoneczka jest dużo bo przedawkowanie witaminy D też jest niedobre dla takiego malca.

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Blondynka1988 - Jak chodziłam do szkoły rodzenia to mówiła położna żeby kupić samą witamine D bo witamine K podaję sięodrazu w szpitalu w pierwszej dobie i niepotrzeba już jej stosować

 
ja chyba też spakuje się w dwie torby, będzie też łatwiej się odnaleźć :)

Myślę że będę pakować się tak przy 36 tyg. najpierw jeszcze muszę dokupić masę rzeczy które mam na liście... hehe niby wiadomo co kupić ale jakoś tak zebrać się ciężko
 
Ja jeszcze nie zaczęłam kompletować wyprawki.. w połowie lutego zaczynamy szkole rodzenia, wtedy też pójdę całkiem na zwolnienie i chyba dopiero wtedy zacznę o tym myśleć. W sumie mi zostały ok. 4 miesiące do ptp a Wam niektórym miesiąc krocej;)
 
Hej dziewczyny:)
U nas niedziela minęła spokojnie. Bylam troszkę na zakupach i u rodziców a pozniej cały wieczór odpoczynek.
@nknatalia ja w poprzedniej ciazy mialam straszne bole kręgosłupa i słyszałam ze moge miec bóle krzyzowe przy porodzie ale na szczescie mnie to ominęło. W tej ciąży też mam bóle w kręgosłupie i boje sie porodu bo może być inaczej niz przy pierwszym:(

Ja to jeszcze nic nie mam( oprócz 2szt.body) a gdzie tu myśleć o pakowaniu torby ale chyba spakuje przed majowym weekendem akurat będzie miesiąc przed terminem.
U nas w szpitalu dla dziecka trzeba mieć tylko pampersy,chusteczki, smoczek i ubranko na wyjscie. Dla matki troszkę tego więcej ale dostaje koszulę do rodzenia, podkład na łóżko podpaski poporodowe także nie muszę wielu rzeczy brac ze sobą.
 
Ja nawet nie pamiętam jak to było z tymi witaminami. Ale moja ok miesiaca byla na moim mleku i wtedy dawalam wit.k ale chyba opakowania nie skończyłam bo jak przeszlismy na mm to tam jest wit k i już się nie podaje. Wit d podawałam dłużej ale nie wiem do kiedy.
 
Dzień dobry
Wczoraj ostatnia a dzisiaj pierwsza jestem hehe
U nas ferie się już skończyły i dzisiaj już muszę małą do przedszkola zawieść bo tak to na pewno bym jeszcze pospała

Ale u nas strasznie wieje☹ mam nadzieje że w dzień się trochę uspokoi.
 
Hej, ja dziś wstałam o 5 :-O zrobiłam sobie kawę i zjadłam śniadanie. Dziś mam plan usiąść i zrobić jakieś kolczyki. Ciekawe czy mi wena nie minie w ciągu dnia, bo jeszcze muszę skoczyć w parę miejsc.

3jgxskjosc311c31.png
 
reklama
Do góry