reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja paznokcie delikatne bardzo szybko obcinalam bo inaczej buźka cala podrapana.

Ja torby nie pakuje .Polowy rzeczy nie mam jeszcze nawet.
 
reklama
Katherine też pierwsze słyszę ... Natalia te paznokcie to raczej wrodzone a nie od obcięcia paznokci ... Mój synek się z takimi u stóp urodził że idą troszkę do gory. U rączek ma normalne a obcinalismy tak samo.

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Coraz gorzej robi mi się zastrzyki, tzn skóry powoli brakuje. Strzelam sobie póki co w boki, tam jeszcze mam za co złapać, ale boje się co to będzie później...

3jgxskjosc311c31.png
 
Ja tez jeszcze sie nie pakuje w 8miesiacu mam zamiar sie pakowac i malego :) poki co zbieram wyprawke.brakuje mi wozka, czepeczek noi przyborow dla malego :) powoli powoli ja sie nie spiesze ale tez ja mam dopiero 24tydzien :) od lutego biorę sie mocno za wyprawke :)
 
Hej dziewczyny :) dzisiaj leniwa niedziela :) cały dzień w łóżeczku w sumie :) to moja pierwsza ciąża i chyba powinnam szaleć na zakupach i wgl dla małego ale jakoś nie mam weny :) będę się pakować pewnie za miesiąc . Zaczęliśmy właśnie 27 tydzień :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja ten weekend mam z życiorysu wyjęty [emoji39] od 4 rano na nogach żeby do Wrocławia na zajęcia dojechać a w domu przed 21 [emoji24] jeszcze zazwyczaj w poniedziałki odsypiam a teraz muszę kilka spraw z samego rana pozałatwiać ech a tak mi się ciężko jeździ pociągiem już ... Mała tego nie lubi wczoraj musiałam stać 1,5h bo jak tylko usiadłam to mi takie mocne kopniaki sprzedawała że mi się płakać chciało ... Taka złośnica we mnie mieszka [emoji13]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@agatenka33 ja zawsze mam wizytę co 4 tygodnie, ale teraz ginekolog wyjeżdża i stąd dopiero za 5 tygodni. ;)
Nasz fotelik nie jest już na gwarancji. Czytałam na stronie maxi cosi, że tylko gwarancja dotyczy pierwszego kupującego. Także nie wiem jak to by wyglądało z reklamacją. Lepiej się nie przekonywać ;)
Tak, jestem rocznik 1988 :D

@Gosika88 już torbę pakujesz?
@basia89 dobrze piszesz :) Bardzo podobnie mamy wizyty hehe
dzień różnicy ;)

Ja torbę spakuję na początku kwietnia. Termin mam na 3 maja :)
Mam już kupione do szpitala: dwie koszule do karmienia, klapki, majtki siateczkowe, podkłady poporodowe, płyn do higieny intymnej, mydło Biały Jeleń, wkładki laktacyjne.
 
Do góry