reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

A właśnie, rozmiar 80 to na jaki wiek?

3jgxskjosc311c31.png

Jak dobrze kojarzę to 9-12 miesięcy


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
 
reklama
Dokładnie zależy jakie dziecko i jaka rozmiarówka danej firmy.. czasem dziecko i dłużej pochodzi [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej!

Na razie się wstrzymam z zakupem witaminy dla synka. Nie wiem czy będę karmiła piersią, jak to będzie.

Ja własnie jem śniadanko :)
Jakieś durne sny miałam nad ranem :/
 
Blondynka jasne ... Witaminki można śmiało po powrocie do domu kupic. Zwłaszcza że w niektórych przypadkach np gdy karmienie jest łączone mm plus pierś to lekarz pomaga dawkę ustalic.

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry kobietki :)

Ja wstałam niedawno i teraz pije kawusie [emoji3]

Wczoraj tak mnie wzięło, że jeszcze taką pyszną czekoladową babkę piekłam [emoji4][emoji4][emoji4]

A dzisiaj ... dzisiaj to troszkę biegania i jakieś porządki małe. Mój ma wolne więc może gdzieś sobie pojedziemy [emoji846]

Przeraża mnie to, że już niektóre z Was torby pakują. Ja to praktycznie jeszcze nic nie mam kupionego ‍♀️[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@MB91 spokojnie, ja nie pakuję :)

Hihi Blondynka dobrze wiedzieć, że nie zostałam jak taka sierotka sama [emoji3]

Ja to po przemyśleniach mam plan uderzyć jakoś pod koniec lutego na zakupy. Ale to wtedy będzie tak, że wszystko co jest potrzebne za jednym zamachem kupimy.
Wczoraj gadaliśmy, że wózek na ostatnią chwile będziemy kupować (jakoś przed majowym weekendem), bo nie mamy gdzie go trzymać - No chyba, że będzie jakaś mega dobra okazja. [emoji41]

Dziewczynki czy któraś z Was ma kocyk z minky? Jesteście zadowolone czy to tylko moda na „minky?”.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry