reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@MB91 ja wózek chcę kupić gdzieś około 20 kwietnia. Nie chcę żeby nam gwarancja uciekała.
Co do kocyka to ja mam z jednej strony minky a z drugiej bawełnę. Moja bratowa uszyła dla córki cały kocyk z minky i sobie chwalą :)
 
reklama
Mb ja też jestem w tyle [emoji13] parę pierdół tylko kupiłam [emoji5]️a na spakowana torbę nie mam miejsca więc jeszcze trochę poczekam ... Chyba aż do początku maja [emoji39]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z wózkami lepiej wcześniej zamówić bo jeśli chce się odpowiedni kolor i model to często miesiąc się czeka z dostawą. A jakie sobie upatrzylyscie? Ja chyba kupię bebetto bresso. Strasznie mi się podoba. Ewentualnie bebetto murano.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny ja tez juz sie pakuje bo to roznie bywa chociaz jestem na cesarke zapisana to lekarz mowil ze szybciej tez sie moze cos zaczac i dlatego tez chce byc przygotowana torba nie bedzie mi przeszkadzac ze jest spakowana a ja bede spokojniejsza w poprzedniej ciazy tez czekalam z pakowaniem a mala urodzila sie trzy tygodnie przed terminem takze nie ma szans na pozniejsze pakowanie. Juz zaczynamy 28tc i 3 trymestr take nie ma po co czekac;)
 
Wczoraj to myslalam ze pogotowie bede wzywac mialam nudnosci i takie bolesci brzucha ze wstac nie moglam tak sie przestraszylam ze hej:baffled:
Myslalam ze jakis porod bedzie a okazalo sie ze cos zlego zjadlam i mialam taka biegunke ze slabo mi sie robilo ale na szczescie po 2 godzinach meki przeszlo:)
 
Cześć dziewczyny u mnie tez nie ciekawie, cała noc nie przespana strasznie mnie i małą rozebrała choroba, az dzis mąż dwie godziny temu zjechal z.pracy bo reką, nogą ciężko ruszyć, jeszcE sie ostresowałam w nocy że mały w brzuszku sie nie rusza, ale od rana ok, to pewnie przez ten kaszel i wycieńczenie. Spróbuje sie przespać, bo musze szybko na nogi stanąć, pozdrowienia dla wszystkich

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, mam pytanie bo moze, ktoras z Was była lub jest w podobnej sytuacji. 26 marca konczy mi sie macierzynski, wiec 27 powinnam teoretycznie wstawic sie w pracy;) mysle, zeby isc na l4 i teraz zastanawiam sie jak to jest: czy l4 musze miec wypisane od 27.03 czy moze byc z data wczesniejsza? Moze cos wiecie?

Co do kocyka minkey to ja sobie chwale. Dla Zuzy ( marcowki) kupilam taki dwustronny z jednej bawelna z drugiej minkey i jak byla malutka po porodzie uwielbiala sie w niego wtulac, co zreszta do tek pory uwielbia:).
Dla malenstwa w zwiazku że termin na koniec maja planuje kupic bambusowy. Zuza ma dwie pieluszki do przytulania i spania i sa swietne. Na lato miala wlasnie bambusowy i jest świetny, dziecka nie przegrzewa i nie robi tez sauny w wozku jak zrobi sie z niego zaslonke od słońca.
 
Dzień dobry.
U mnie ncka słaba. Brzuch twardniał i si budziłam......ehhhh.... Dziś nic nie robię. No indefnitywny koniec kawy i zwiększam magnez. Zapowiada się powtórka z poprzedniej ciąży.
 
Ja też mam dwa otulacze bambusowe- takie wielkie jakby pieluchy :)

Co do twardego brzucha to mój też się taki robi chwilami. Mam wrażenie, że to mały się jakoś wygina i to ten moment.
 
reklama
Hihi Blondynka dobrze wiedzieć, że nie zostałam jak taka sierotka sama [emoji3]

Ja to po przemyśleniach mam plan uderzyć jakoś pod koniec lutego na zakupy. Ale to wtedy będzie tak, że wszystko co jest potrzebne za jednym zamachem kupimy.
Wczoraj gadaliśmy, że wózek na ostatnią chwile będziemy kupować (jakoś przed majowym weekendem), bo nie mamy gdzie go trzymać - No chyba, że będzie jakaś mega dobra okazja. [emoji41]

Dziewczynki czy któraś z Was ma kocyk z minky? Jesteście zadowolone czy to tylko moda na „minky?”.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Minky to 100% poliester, robią jak polar z butelek pet. Jest ok, ale moim zdaniem na kocyk na zimę, na zabawki. A tak jako przykrycie na ciepłe dni czy jako ubranie to nie
 
Do góry