reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja trzymam się wersji ze urodzę po weekendzie majowym ;) czyli też trochę przed terminem.

Wczoraj objadlam się cukierków a dziś na c bym nie jadła.... Aga zażyczyła pierogi z serem.... Także kładę zaraz młodszą spać i biorę się za lepienie.
 
reklama
Witam [emoji6]

U mnie pierwsza urodziła się dokładnie w dzień terminu a druga tydzień po terminie... co mnie bardzo zdziwiło ze druga ciążę przenosilam... ciekawe jak teraz będzie...
Chciałabym urodzić troszkę prędzej ale tak żeby z dzieckiem wzystko było dobrze... tak się strachu najadlam jak byłam w tym szpitalu teraz ...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj maly sie malo co rusza :\ ale okolo23 lubi dac znak o sobie a tak to malo go czuje.. A jak moj D polozy reke to juz wogole sie nie rusza:\ wrr! Moj D czul ruchy tylko 2 razy bo tak dziala na niego jego dotyk:)
 
Moj maly sie malo co rusza :\ ale okolo23 lubi dac znak o sobie a tak to malo go czuje.. A jak moj D polozy reke to juz wogole sie nie rusza:\ wrr! Moj D czul ruchy tylko 2 razy bo tak dziala na niego jego dotyk:)
U mnie 5 dni przed terminem:)
 
Ja się nie sugeruję pierwszą ciąża bo wiadomo kazda jest inna mam tylko wielką nadzieję ze do maja wszystko będzie dobrze i urodzę o czasie a nie dużo wczesniej
 
Moj maly sie malo co rusza :\ ale okolo23 lubi dac znak o sobie a tak to malo go czuje.. A jak moj D polozy reke to juz wogole sie nie rusza:\ wrr! Moj D czul ruchy tylko 2 razy bo tak dziala na niego jego dotyk:)
U mnie 5 dni przed terminem:)
Hehe, a mój nigdy nie poczuł małego bo tak samo jak położy rękę na brzuchu dziec przestaje się ruszać;) myślałam że tylko ja tak mam i że go nie lubi;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Heh dziewczyny ale dzisiaj okropny dzień... nadal w szpitalu a dzisiaj akurat jedyna siostra wychodzi za mąż. Strasznie chciałabym być z rodzinką dzisiaj

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nan jasne ze szkoda ale maluszek ważniejszy [emoji8] a siostra na pewno za złe ci tego mieć nie będzie [emoji6]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nan, mnie tak ominęło wesele brata jak byłam Kasia w ciąży. Ale życie dziecka ważniejsze.... Trzymaj się. Siostra na pewno zrozumie.
 
reklama
Cześć Dziewczyny! dołączam do Was:) widzę, że dużo tu Was i dużo się dzieje. Ja mam termin porodu na 24 maja i będzie chłopczyk. Pozdrawiam i życzę zdrowia dla Was!
 
Do góry