reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
No w końcu w grupie siła:). Dziewczyny a w badaniu polówkowym juz wszystko u waszych dzidziusiów macie posprawdzane, ja czekam do 12 bo jeszcze kregoslup musi doktor posprawdzac i twarzyczke czy wszystko ok, juz trzecie podejscie bedzie za kazdym razem czegos nie moze dojzec bo nie tak maly sie uklada..., nie ukrywam ze troche to stresujace...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj pamiętam jak się stresowałam bo ynjdnej córki lekarz czegoś tam nie widział dobrze i musiałam przyjść drugi raz.... Ale w sumie lepiej jak się lekarz przyzna że nie widzi i chce robić jeszcze raz USG nuznby miał w ciemno napisać że wszystko w porządku.
 
Ja mam 4.02 po ponad 4 tyg czekania wrrr!
I mam nadzieje ze juz dowiem się czy chłopak z baardzo mala moszna czy dziewczynka :) chciala bym isc juz na zakupy dla dzidzi bo kilka rzeczy mi brakuje jeszcze :)
Po tej wizycie bede chodzic czesciej wy tez tak macie?
 
U mnie wizyta dopiero 22 luty ! [emoji33] prawie 5 tygodni..
Też mam podobnie jak u Was, że mały fika, a jak M chce poczuć to jest cisza [emoji23]
@Jetkaa, sama jestem ciekawa jak to z płcią będzie u Was[emoji3]
Witam nowe dziewczyny [emoji3]
Co do porodu to sama jestem ciekawa.. Kuba urodził się dokładnie w dzień terminu z OM, a teraz fajnie jakby maluch wyszedł wcześniej bo w weekend majowy może być rożnie w szpitalach [emoji23]
Ja musiałam dzisiaj zażyć paracetamol bo mam już tydzień katar.. nos zapchany ropą i dziś od tego bolała mnie cała prawa strona twarzy.. ząb, ucho i głowa [emoji27]
Aaa i u nas już raczej też postanowione : będzie Bartuś ( Bartosz) [emoji6]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

Nie było mnie parę dni na forum a tutaj tyle się dzieje :)

Tak się zastanawiam, czy warto przed porodem kupować już laktator czy dopiero po porodzie ?

Jednak, ciężko przewidzieć czy będę karmić piersią, ogólnie to bardzo bym chciała:)

Też Wam się tak zmieniły smaki w ciąży ? Ja np w ciąży jem te rzeczy których nie lubiłam wcześniej:) hehe
 
reklama
Mi laktator sie baardzo przydal :) 3 miesiace nie moglam uregulować pokarmu masakra jakas.. Nie moglam sobie poradzic ale moze tez temu ze maly mało jadl a ja mialam duzo pokarmu i często uzywalam laktator, takze teraz napewno tez wole go miec choc nie wiadomo jak teraz będzie :)

Ja od tygodnia tez walcze z katarem mialam lejacy sie a teraz wszystko siedzi :\
 
Do góry