reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
U nas wszystko posprawdzane lekarz pokazywal mi cala buzie z nosem wargami itd reszte ciala tez posprawdzal chociaz ciezko bylo bo dziecko w klebek sie zwinęlo.
Ja bylam 15.01 na wizycie a teraz ide 5.02 ze wzgledu na skracajaca sie szyjke.
U nas imię dalej nie wybrane i będzie ciężko bo nic mi się za bardzo nie podoba:( w domu mamy Jagode a teraz niewiem :hmm:
A co do smaków to jak czegoś nie lubialam przed ciąża tak dalej nie lubie ale jak cos mi smakowalo przed ciąża to teraz jeszcze bardziej mnie ciągnie np. kakao albo pomidor z cebulka.
 
Dzień dobry dziewczyny:)
Mnie się smaki nie zmieniły tylko bardziej ciągnie mnie do owoców.ale jem to co przed ciążą.
Od 3 dni mam krótkie i mocne bóle głowy z lewej strony przy wstawaniu, np.z łóżka czy zmianie pozycji. Też tak ktoras ma? Pomyślałam że może spiąć głównie na lewej stronie coś uciekam w głowie stąd lewa strona.. ech.. wkurzajace ale na szczęście szybko mija.
Witam nowe Panie ;) fajnie że nas coraz więcej. To forum majowe jakieś najbardziej aktywne i sympatyczne jest;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Hej mamusie witam sie w niedziele;)
Ja mam wizyte po jutrze. Kupilam wozek z fotelikiem gondola zastepuje spacerowke to wozek Mothercare Xpendor
 
Hej dziewczynki [emoji3]

My wczoraj zabalowaliśmy troszkę [emoji5] W sensie mój chłop ze swoim przyjacielem u nas w domku sobie popili i tak jakoś zeszło nam do 2:00. [emoji38]

@agatenka33 ja mam wszystko sprawdzone na połówkowym, bo mała bardzo ładnie współpracowała. Gin mój ma też b.d. aparat USG więc większego problemu nie ma.
Płci nie mogliśmy długo poznać, bo nam się obracała na wcześniejszych dupką [emoji39]

@tysia123 ja mam wizytę dopiero 11.02 - jeszcze troszkę [emoji51]

@Jetkaa ja prawdopodobnie co 3 tygodnie będę wtedy chodzić. Teraz idę co 4/5 tyg. Później od 32 tc. chyba co 2 czy jakoś tak.

@aniolek678 ja kupuje laktator i wrzucam do torby do szpitala w razie czego. Mi i tak się przyda jak będę jeździć na treningi, a mój D. zostanie z Zuzą. Chce KP jak najdłużej, więc mam nadzieje, że uda mi się utrzymać laktację. Słyszałam też, że są przypadki w których laktator pomaga ją rozkręcić. Zobaczymy. [emoji846]

A co do smaczków - jak nie jadłam słodkiego, to teraz wcinam non stop Wczoraj zrobiłam sobie na obiad naleśniki z serkiem mascarpone i bananem i dzisiaj chyba taki zestaw wleci na śniadanko [emoji48][emoji48][emoji48]

@basia89 bardzo ładne imię [emoji39] Znam kilku Bartków i to fajne chłopaki są.

@sredec1982 ja walczę w głową od początku tygodnia i faktycznie jak dziewczyny sugerowały - kawa z cytryną troszkę pomaga [emoji846]

Hihi.... leżę w łóżku jeszcze, ale już dłużej się chyba nie da [emoji39] Młoda tak kopie, że zaraz dziurkę wybije [emoji41][emoji41][emoji41] Czas dokarmić głodomorka [emoji16]

No i witam wszystkie nowe mamusie [emoji6] Super, że to nasze forum z dnia na dzień jest bardziej aktywne [emoji6][emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :)
Kurcze ostatnio zle sypiam ide pozno spac wstaje w nocy i mam po spaniu :\ i jeszcze moj syn od jakiegoś czasu przychodzi do nas w nocy i kładzie sie w nogach :\ od zawsze lubial sam spac , od roku spi w pokoju obok ale on jest polaczany z nasza sypialnia...i nie moge go oduczyć spac samemu , bo np o 2 w nocy stoi kolo swojego lozka i placze.. Roznymi sposobami próbuje mu pokazac zw jest duzy i ze musi spać sam... Niedlugo maly przyjdzie na świat i nie chciala bym spac z malym i noworodkiem jeszcze :\ mam nadzieje ze to taki okres
 
A tak to pije niedzielna kawke :) leze w lozku. Później pójdziemy do Centrum moze do malpiego gaju z synem zeby sie wybawil i moze do mamy:)
 
U mnie nocka nieprzespana, chodze na rzesach, moja dwulatka tak dokazywala ze co 10- 15 minut pobudka i "mamusiu tulić", "nie tak tak", az moj sie wyprowadzil do innego pokoju spac, niby juz zdrowa a nie wiem co jej...
Mi malo co w ciazy smakuje choc przytylam juz 7 kg, ciasto zjem ale nie ze jakos sie doczekac nie moge, fakt w swieta troche czekoladkami przywalilam, nawt lekarz sie smial ze pewnie slodko bylko bo zapalenie bakteryjne sie przyplatalo:), Dzis mowie mojemu ze pierdziele nie gotuje, od wczoraj za mna chodza placki po wegiersku niech gdziesz szuka i nas zabierze, czasami chcialabym zeby mnie troche porozpieszczal. Tez tak macie ze w pierwszej ciazy maz chucha dmucha, a kolejne juz codziennosc, dajesz rade to co..., ja mu tu pokaze, wiec dzis plan odpoczac tym bardziej ze przeziebiona jestem i cos kaszle nawet sporo. A teraz tule sie dalej z corą i popijamy kakao:) leniwej niedzieli dziewczyny życzę::)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie nocka nieprzespana, chodze na rzesach, moja dwulatka tak dokazywala ze co 10- 15 minut pobudka i "mamusiu tulić", "nie tak tak", az moj sie wyprowadzil do innego pokoju spac, niby juz zdrowa a nie wiem co jej...
Mi malo co w ciazy smakuje choc przytylam juz 7 kg, ciasto zjem ale nie ze jakos sie doczekac nie moge, fakt w swieta troche czekoladkami przywalilam, nawt lekarz sie smial ze pewnie slodko bylko bo zapalenie bakteryjne sie przyplatalo:), Dzis mowie mojemu ze pierdziele nie gotuje, od wczoraj za mna chodza placki po wegiersku niech gdziesz szuka i nas zabierze, czasami chcialabym zeby mnie troche porozpieszczal. Tez tak macie ze w pierwszej ciazy maz chucha dmucha, a kolejne juz codziennosc, dajesz rade to co..., ja mu tu pokaze, wiec dzis plan odpoczac tym bardziej ze przeziebiona jestem i cos kaszle nawet sporo. A teraz tule sie dalej z corą i popijamy kakao:) leniwej niedzieli dziewczyny życzę::)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana co do faceta mam tak samo :\
W 1 ciazy dbal o mnie martwil się , pytal mowil do brzuszka, w 1 ciazy jak kladl reke maly od razu go kopal bo robil to często.. A teraz? :\ 2 razy czul ruch. Nie mam prawa zle sie czuc bo tego nie rozumie :ja sprzatalam piore gotuje robie sniadania dbam o dom o dziecko o niego :\ a on nie docenia tego tak jak w 1 ciazy :\ w8/9miesiacu będzie juz mi ciezko i ciekawe czy pomoze mi jak bede tego potrzebowac ... Szkoda ze nie jest taki jak w 1 ciazy..
Nie powiem bo jak mam na coś ochotę pojedzie i mi to kupi. Ale brakuje mi tej troski o mnie
 
Do góry