reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was oddala mocz gdy dzien wczesniej sie kochala ? Zapomnialam sie wczoraj z moim D a dzis mocz oddalam. Czu1 to ma wpływ na wynik moczu? Czy tylko przeszkadza to chemikowi w ocenie moczy gdyz plemniki gdzies tam beda?
Na pewno jak znajdzie plemniki, to będzie na wydruku. Pytanie czy reszta składników spermy nie wpłynie na wynik
 
reklama
Też się z tym zmagam:-( zwłaszcza po nocy jest masakra.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

Ja siedzieć nie mogę :/ godzinka siedzenia przy stole czy gdziekolwiek i jest masakra ... później już nawet na herbatę przysiąść nie mogę bo tak boli :( moj ukochany coś tam mnie masuje ale to pomaga na chwile , dzisiaj chyba sobie hydromasaż zrobię w wannie , mamuśka mi załatwiła jakas taka matę do wanny wiec zobaczymy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może spróbuj siedzieć na piłce takiej do ćwiczeń. Przyda się i potem do usypiania dziecka lub rehabilitacji.
I takie gumowe dyski z kolcami (są lub będą w Lidlu) na krzesło i na tym siedzisz.
 
Jeśli w łopatkach to taki ostry ból jakby ktoś gwoździe wbijał, to mi pomaga masaż gorącym prysznicem, a na noc smaruję maścią rozgrzewającą dla dzieci (depulol).
Jeszcze okłady z gorącej soli- sól kamienna, morska, grzejesz w garnku, wsypujesz w skarpetę lub poszewkę i kładziesz się na tym. Tylko musisz sobie temperaturę dobrać, żeby było ciepłe a nie parzyło. Rozluźnia mięśnie i działa przeciwzapalnie
 
reklama
@Jetkaa powtórz badanie moczu. Nie powinno się podejmować współżycia na 24 godziny przed badaniem moczu. Koszt nie jest duży a będziesz miała pewność, że mocz jest dobrze pobrany ;)

Mnie na ból kręgosłupa pomaga masaż. Mamy taką rękawicę z kulkami z Lidla i mąż mnie tym masuje :) Od razu lepiej!
 
Do góry