reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Natan :) co myślicie ? Chciałam na początku Alan ale moj głupi ukochany stwierdził ze będą go wyzywać od „anal” :/ później chciałam Igor ale chyba Natan już zostanie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My tez chcieliśmy Alana ale tez zrezygnowaliśmy :) a Natam piekne imie :) u nas nie pasowalo by do Szymona Alan więc zostal Oskar :)
 
reklama
@Jetkaa powtórz badanie moczu. Nie powinno się podejmować współżycia na 24 godziny przed badaniem moczu. Koszt nie jest duży a będziesz miała pewność, że mocz jest dobrze pobrany ;)

Mnie na ból kręgosłupa pomaga masaż. Mamy taką rękawicę z kulkami z Lidla i mąż mnie tym masuje :) Od razu lepiej!
Chyba tak zrobie w poniedzialek pójdę i zrobie badanie... Kurcze calkiem zapomnialam o tym masakra:\
 
Hey Paula. Witamy i zapraszamy [emoji5]️ termin porodu mamy podobny. Ja 24 ;) chyba że córcia nie będzie takim leniuszkiem jak braciszek i zechce wyjść wcześniej [emoji39]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej myślę że teraz urodzę podobnie jak ostatnio( córkę urodziłam w terminie dokladnie dzień przed) chociaż lekarz kazał się oszczędzać odpoczywać bo szyjka się skraca, ale w tamtej ciąży tez tak miałam, tylko ok.30 tygodnia i poród w terminie, wiec mam nadzieję ze tylko na strachu się skończy i do konca maja dociągnę.
Miłej soboty życzę
 
Dzień dobry mamusie :)

@Nan90 dzięki za info. Z tego co mówisz nie wyglada to źle [emoji6] Jak się w ogóle czujecie? Jak stan w.p?

@Angela3aa mam problem z plecami też cały czas. Drętwieją mi ręce bo coś mi uciska na kręgosłup. Mi jedyne co pomaga chwilowo to jak wezmę ciepły prysznic.

@paaulaa90 witaj [emoji16] Ja mam podobnie termin na 23/05.





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, nie sugeruje się tak ierwszym porodem/ dzieckiem bo każda ciąża jest inna. Pierwsza córkę urodziłam w terminie. Do końca szyjka długa, zamknięta. Zero zwolnienia, pracowałam do samego końca. Druga ciąża szpital w 24 TC, od 30 TC skracająca się szyjka, w 37 TC 2 cm rozwarcia i poród. Zobaczymy co tym razem życie przyniesie....
 
reklama
Maluszek od rana bryka w brzuszku :)
Śniadanko mu smakowało, hehe :)

A moja z kolei leniwie się wierci coś dzisiaj [emoji6] Od rana mnie łaskotała jak jeszcze spałam, a teraz ja na chodzie to ona z kolei śpi. I tylko czuje jak mi się przekręca. [emoji4]
Swoją drogą mogłaby już się ustawić główką w dół, bo trochę się zaczynam tym faktem denerwować, że jest w położeniu pośladkowym.

@Tysia masz racje. Każdy poród jest inny. Ja to mam przeczucie, że moja na początku maja wyskoczy [emoji85]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry