reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Trzymamy kciuki mijisiamt [emoji110]


Ja tez dziś wizyta późnym popołudniem

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, czy ktoras z Was jest aktywna fizycznie w ciazy? Ciekawi mnie to, pewnie niektorym samopoczucie nie pozwala.
 
Jakoś przestałam ćwiczyć jak zaszlam w ciążę, mam jakieś lęki, że się przecwicze. Ale na basen planuje zacząć chodzić. Ja mam natomiast inne pytanie, jak się depilujecie w ciąży, są artykuły że niby nie powinno się woskiem i depilatorem, a niektórzy piszą żeby nie przesadzać.
 
Dzięki dziewczyny. W takim razie poproszę o ksero [emoji6]
Zazdroszczę Wam tych wizyt ! Ja dopiero 14.12 eh..
Ze mnie też typ leniwca.. W pierwszej ciąży wstawałam z łóżka około 11.. obiad przeważnie jadłam u teściowej więc miałam życie księżniczki [emoji12] aż dziw, że przytyłam tylko 13kg [emoji23] teraz sama zmuszam się do lekkiej aktywności tzn codziennie krótki spacerek [emoji6] prowadzę i odbieram też syna z przedszkola więc codziennie wstaje o 7 [emoji12] ale cieszę się bo pewnie znowu spałabym do południa, a tak mam chociaż odrobinę ruchu [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jakoś przestałam ćwiczyć jak zaszlam w ciążę, mam jakieś lęki, że się przecwicze. Ale na basen planuje zacząć chodzić. Ja mam natomiast inne pytanie, jak się depilujecie w ciąży, są artykuły że niby nie powinno się woskiem i depilatorem, a niektórzy piszą żeby nie przesadzać.
Ja maszynka ale znam osoby które używaly depilatora czy wosku to zależy jak zbosisz ból czasem w ciąży jest się bardziej wrażliwym i uważam że jeśli ktoś przed ciąża tak się depilowal to czemu nie

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja ćwiczyć nie mogę miałam w dwóch poprzednich ciażach rozejscie spojenia lonowego i teraz też się na to zapowiada u mnie nawet dłuższy spacer będzie męka za jakieś 3 miesiące :frown: ból nie do opisania :rolleyes: Ale nawet jakbym nie miała zagrożenia to i tak bym nie ćwiczyła jestem leniwa do ćwiczeń :-) :)
 
Ja tez nie bardzo mogę ćwiczyć, bo biorę leki podtrzymujące ciążę i mam uważać ;) Ale dostalam zielone światło jesli chodzi o basen i mam zamiar sie wybrać za niedługo :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja maszynka jakos wole o depilatorze slyszalam nie za bardzo dobre opinie ze np wlosy poznieh wrastaly w skore..
Hmm ja tez mam lenia nie lubie w ciazy chodzic i sie meczyc. Ale jakos staram się mam synka 3 letniego wiec jakos jestem aktywna ale nie jakos bardzo:)
I też biore leki na podtrzymanie więc sie oszczędzam:)
Ja wizytę mam za 3 dni w koncu po 4 tygodniach czekania:\ ciekawa jestem czy wszysko ok z dzidzia:)
 
reklama
Mój zestaw lenia też nic mi się nie chce wczoraj miałam dużo energii dziś kako koc tv i słodkośc :-)
1511185264-5e6f0b0670eb60e2-aaaaaa.jpeg


Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry