reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Problem w tym, że u mnie na NFZ wyniki trafiają od razu do kartoteki. Ja ich nie dostaję.. teraz będę chodzić prywatnie więc wszystko będzie moje ale chciałam po prostu przenieść wszystko co do tej pory zrobiła do jej prywatnego gabinetu jeżeli rezygnuje z pracy w mojej przychodni..


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
Musialabys zapytać w okienku... gdy przenosilam kartoteke od dziecka do innego alergologa miałam robione ksero i zostało mi to ksero wydane- oczywiście płaciłam za nie... jeśli natomiast przenosilam się od lekarza ogólnego do innego to musiałam podać gdzie i oni mi tą kartoteke całą przenosili- przesylali... być może zależy od systemu panującego w placówce... nie mam pojęcia

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Problem w tym, że u mnie na NFZ wyniki trafiają od razu do kartoteki. Ja ich nie dostaję.. teraz będę chodzić prywatnie więc wszystko będzie moje ale chciałam po prostu przenieść wszystko co do tej pory zrobiła do jej prywatnego gabinetu jeżeli rezygnuje z pracy w mojej przychodni..


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
Nie wiem czy można przenieść z NFZ do prywatnego, nie sądzę, ale kopię masz prawo zrobić.
 
Mndol93 wiem, wiem. W pierwszej ciąży miałam cukrzycę ciążową. Na szczęście udało mi się utrzymać cukry przy samej diecie bo w szkole rodzenia były przyszłe mamy, które musiały się insuliną podeprzeć. Glukoza na czczo wyszła mi 95. Trochę się zdziwiłam, bo zmieściłam się w normie, ale lekarz chyba wie lepiej ;) na krzywą cukrową idę w tym tygodniu więc zobaczymy ;)
 
Problem w tym, że u mnie na NFZ wyniki trafiają od razu do kartoteki. Ja ich nie dostaję.. teraz będę chodzić prywatnie więc wszystko będzie moje ale chciałam po prostu przenieść wszystko co do tej pory zrobiła do jej prywatnego gabinetu jeżeli rezygnuje z pracy w mojej przychodni..


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
Ja chodzę na NFZ. To chyba zależy od przychodni.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Cześć dziewczyny [emoji6]
U mnie wszystko w porządku chociaż włączyła mi się straszna ochota na słodkie.. [emoji849] mam też problem z dziwnym bolem.. jak wstaje z łóżka albo krzesła to często boli mnie lewy pośladek i promieniuje aż do uda.. rwa to nie jest bo pewnie płakałabym z bólu, a ten jest do wytrzymania na szczęście.. może mam jakiś ucisk?
Chciałam was jeszcze zapytać, czy orientujecie się jak to jest jak chce zrezygnować z leczenia u mnie w przychodni (z racji tego, że moja ginekolog odchodzi) i chciałabym otrzymać moją dokumentację medyczną. Czy mam do niej prawo? Czy muszą mi wydać? Albo chociaż zrobić ksero?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ksero, za które płacisz
 
Musialabys zapytać w okienku... gdy przenosilam kartoteke od dziecka do innego alergologa miałam robione ksero i zostało mi to ksero wydane- oczywiście płaciłam za nie... jeśli natomiast przenosilam się od lekarza ogólnego do innego to musiałam podać gdzie i oni mi tą kartoteke całą przenosili- przesylali... być może zależy od systemu panującego w placówce... nie mam pojęcia

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie musisz zapytać ale nie powinno być problemu ja też przenosilam syna to pytali gdzie i tam wysłali kartę z wszystkim ale masz prawo zrobić ksero wystarczy zapyrac

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :)
Mnie wczoraj popołudniu bardzo brzuch zaczął bolec i trzymało mnie do 23.. Nerwów się najadlam ale po prostu lezalam plackiem w łóżku i przeszło...
Trzymam kciuki dziewczyny za dobre wiadomości, pomyślne wizyty i brak dolegliwości :)
Miłego dnia :)

@Gorzatta gratuluje :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry