reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Cześć dziewczyny. Niestety musimy się pożegnać. Zaczęłam plamić, byłam na ip. - serduszko przestało bić ok. 4 tyg temu. Jednak moje złe przeczucia okazały się prawdziwe. Na razie mnie puścili do domu bo może obejdzie się bez zabiegu. Mam się zgłosić za 2 dni. Powodzenia i oby była ostatnia zła wiadomość na tym forum.
Tak strasznie mi przykro:\ trzymaj sie cieplo, myśl pozytywnie choc wiem ze to bedzie ciężkie :(
 
reklama
Cześć dziewczyny. Niestety musimy się pożegnać. Zaczęłam plamić, byłam na ip. - serduszko przestało bić ok. 4 tyg temu. Jednak moje złe przeczucia okazały się prawdziwe. Na razie mnie puścili do domu bo może obejdzie się bez zabiegu. Mam się zgłosić za 2 dni. Powodzenia i oby była ostatnia zła wiadomość na tym forum.
Tak mi przykro trzymaj się ciepło

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny
Ponury kolejny dzień chyba czas na kawkę bo śpię na stojąco

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzień dobry, też robię sobie kawkę, a do kawki mam bułeczke z kremem :) Dzisiaj zaliczyłam juz ośrodek zdrowia z małym, musiał mieć badania krwi na zajęcia sportowe. Myślałam że będzie tragedia, mając w pamięci ostatnie pobieranie krwi, ale mój mały już nie taki mały, dzielny chłopak :) Za to naprzeciwko nas, walczyli z chlopczykiem, który wyrywal się i wrzeszczal w nieboglosy, biedaczek. Życzę wszystkim miłego dnia :)
 
Dzień dobry, też robię sobie kawkę, a do kawki mam bułeczke z kremem :) Dzisiaj zaliczyłam juz ośrodek zdrowia z małym, musiał mieć badania krwi na zajęcia sportowe. Myślałam że będzie tragedia, mając w pamięci ostatnie pobieranie krwi, ale mój mały już nie taki mały, dzielny chłopak :) Za to naprzeciwko nas, walczyli z chlopczykiem, który wyrywal się i wrzeszczal w nieboglosy, biedaczek. Życzę wszystkim miłego dnia :)
Też coś do kawki zjem :-) miłego dzionka

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Niestety musimy się pożegnać. Zaczęłam plamić, byłam na ip. - serduszko przestało bić ok. 4 tyg temu. Jednak moje złe przeczucia okazały się prawdziwe. Na razie mnie puścili do domu bo może obejdzie się bez zabiegu. Mam się zgłosić za 2 dni. Powodzenia i oby była ostatnia zła wiadomość na tym forum.

Strasznie mi przykro.. trzymaj się dzielnie.. [emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
 
Cześć dziewczyny [emoji6]
U mnie wszystko w porządku chociaż włączyła mi się straszna ochota na słodkie.. [emoji849] mam też problem z dziwnym bolem.. jak wstaje z łóżka albo krzesła to często boli mnie lewy pośladek i promieniuje aż do uda.. rwa to nie jest bo pewnie płakałabym z bólu, a ten jest do wytrzymania na szczęście.. może mam jakiś ucisk?
Chciałam was jeszcze zapytać, czy orientujecie się jak to jest jak chce zrezygnować z leczenia u mnie w przychodni (z racji tego, że moja ginekolog odchodzi) i chciałabym otrzymać moją dokumentację medyczną. Czy mam do niej prawo? Czy muszą mi wydać? Albo chociaż zrobić ksero?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Niestety musimy się pożegnać. Zaczęłam plamić, byłam na ip. - serduszko przestało bić ok. 4 tyg temu. Jednak moje złe przeczucia okazały się prawdziwe. Na razie mnie puścili do domu bo może obejdzie się bez zabiegu. Mam się zgłosić za 2 dni. Powodzenia i oby była ostatnia zła wiadomość na tym forum.

Bardzo mi przykro... :-(
 
Cześć dziewczyny [emoji6]
U mnie wszystko w porządku chociaż włączyła mi się straszna ochota na słodkie.. [emoji849] mam też problem z dziwnym bolem.. jak wstaje z łóżka albo krzesła to często boli mnie lewy pośladek i promieniuje aż do uda.. rwa to nie jest bo pewnie płakałabym z bólu, a ten jest do wytrzymania na szczęście.. może mam jakiś ucisk?
Chciałam was jeszcze zapytać, czy orientujecie się jak to jest jak chce zrezygnować z leczenia u mnie w przychodni (z racji tego, że moja ginekolog odchodzi) i chciałabym otrzymać moją dokumentację medyczną. Czy mam do niej prawo? Czy muszą mi wydać? Albo chociaż zrobić ksero?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mnie ginekolog powiedział że powinnam mieć przy sobie wszystkie oryginały badań. U poprzedniego jak byłam to nic nie dawał, a teraz po zamianie rzeczywiście wszystko mam ja,dostałam 2x organizer i próbki kosmetyków oraz lektury do czytania;)


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mnie ginekolog powiedział że powinnam mieć przy sobie wszystkie oryginały badań. U poprzedniego jak byłam to nic nie dawał, a teraz po zamianie rzeczywiście wszystko mam ja,dostałam 2x organizer i próbki kosmetyków oraz lektury do czytania;)


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Problem w tym, że u mnie na NFZ wyniki trafiają od razu do kartoteki. Ja ich nie dostaję.. teraz będę chodzić prywatnie więc wszystko będzie moje ale chciałam po prostu przenieść wszystko co do tej pory zrobiła do jej prywatnego gabinetu jeżeli rezygnuje z pracy w mojej przychodni..


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
 
Do góry