reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Witam, mam termin na 30 maj 2018...mogę dołączyć? Może trochę późno bo widzę sporo postów w temacie, ale chciałabym dołączyć. Jestem już mamą prawie 8 miesięcznej córeczki o którą staraliśmy się 4 lata a tu teraz taka niespodzianka, kompletnie nieuwierzenia:laugh2:, ja jestem trochę przestraszona ale narazie optymistycznie....może któraś z Was jest w podobnej sytuacji...? Pozdrawiam
Hej, skąd jesteś?
 
Wlasnie słyszałam że doktor nie jest zbyt rozmowny. Wszystko zbada ale nic nie powie póki samemu się nie zapytasz:(
Tak naprawdę musisz tylko wiedzieć, czy dziecko rozwija się zgodnie z wiekiem ciąży, czy wszystkie narządy, które można zobaczyć teraz są obecne i prawidłowo wyglądają. Ryzyko chorób genetycznych będzie na wydruku, możesz poprosić, żeby Ci je wytłumaczył. Jak chcesz wiedzieć już, to spytaj czy można już płeć określić. I tyle.
Ryzyka jeśli są poza normą to na wydruku będą pogrubione. Ale myślę, że jeśli coś jest nie tak, to lekarz nawet niemowa powie
 
Fantastycznie !!!! Gratulacje



Ufff
To życzę aby całkowicie się wchłonął



W ogóle to dzień dobry. Ja już czekam pod gabinetem. Jest opóźnienie Wiec niestety posiedzę sobie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zdawaj relacje :)

3jgxskjosc311c31.png
 
A ja nie mam żadnych chcic jedzeniowych jak Wy. I jedyne co mam po czytaniu o Waszych to zgaga, jak jest o czymś tłustym :-D

Wczoraj ogryzłam ogon świński :-D Masakra co ta ciąża ze mną robi.

@basia89 mi się właśnie z konieczności ginekolog zmienił i okazuje się, że na jeszcze lepsze ;)

Jestem po przedwczesnej wizycie i jednak przeczucia mnie nie myliły. Wszystkie wyniki wyszły dobrze, cytologia, morfologia, mocz, nie mam hiv :-D okazało się, że nie przechodziłam toxo (jestem dzieckiem podwórka, warzyw i owoców z ogródka :szok:) i TSH ... 5,19. Mam niedoczynność! Udało mi się złapać endokrynologa za dwa tygodnie, cudem jakimś chyba. Przed wizytą zrobie ft3 i 4, chyba tak powinnam nie? Już się naczytałam w necie z czym to się je, po prostu przesuper, kolejne dwa tygodnie z głowy.

No i gdzie te zdrowe roczniki?? Która mnie zaraziła?
 
reklama
Wczoraj ogryzłam ogon świński :-D Masakra co ta ciąża ze mną robi.

@basia89 mi się właśnie z konieczności ginekolog zmienił i okazuje się, że na jeszcze lepsze ;)

Jestem po przedwczesnej wizycie i jednak przeczucia mnie nie myliły. Wszystkie wyniki wyszły dobrze, cytologia, morfologia, mocz, nie mam hiv :-D okazało się, że nie przechodziłam toxo (jestem dzieckiem podwórka, warzyw i owoców z ogródka :szok:) i TSH ... 5,19. Mam niedoczynność! Udało mi się złapać endokrynologa za dwa tygodnie, cudem jakimś chyba. Przed wizytą zrobie ft3 i 4, chyba tak powinnam nie? Już się naczytałam w necie z czym to się je, po prostu przesuper, kolejne dwa tygodnie z głowy.

No i gdzie te zdrowe roczniki?? Która mnie zaraziła?
Jednak młoda jesteś zatem hehe zrób jeszcze antyTPO i antyTG ;)
 
Do góry