reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Witam, mam termin na 30 maj 2018...mogę dołączyć? Może trochę późno bo widzę sporo postów w temacie, ale chciałabym dołączyć. Jestem już mamą prawie 8 miesięcznej córeczki o którą staraliśmy się 4 lata a tu teraz taka niespodzianka, kompletnie nieuwierzenia:laugh2:, ja jestem trochę przestraszona ale narazie optymistycznie....może któraś z Was jest w podobnej sytuacji...? Pozdrawiam

Gratulacje! U mnie roznica pomiedzy dziecmi bedzie rok i 10 msc, wiec jednak sporo wieksza. Podobno pierwszego roku przy takiej roznicy mozna nie pamietac w ogole.. :-D a potem juz z gorki!

Dziewczyny odnosnie wozkow - radzicie kupic gondole osobno i nosidlo? Spacerowki nie chce. Zalezy mi na czyms leciutkim, bo mam schody do pokonania :-(
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ja już po wizycie.. krwiak jeszcze jest ale już o polowe mniejszy także się wchłania [emoji3] zalecenia narazie zostały te same, Luteina zmniejszona do 1 tabletki. Niestety nie wiem jaka płeć.. ginekolog stwierdziła, że ma za słaby sprzęt.. ale z dzieckiem wszystko dobrze.
Z gorszych wieści to moja gin jest w mojej przychodni do końca listopada.. muszę przenieść się do niej prywatnie do innego miasta.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super że się wchłania,ja miałam krwiaka i wczoraj byłam ns wizycie i okazało sie ze go już niema ewakuował się także u Ciebie tez tak będzie trzymam mocno kciuki:)
 
Witam, mam termin na 30 maj 2018...mogę dołączyć? Może trochę późno bo widzę sporo postów w temacie, ale chciałabym dołączyć. Jestem już mamą prawie 8 miesięcznej córeczki o którą staraliśmy się 4 lata a tu teraz taka niespodzianka, kompletnie nieuwierzenia:laugh2:, ja jestem trochę przestraszona ale narazie optymistycznie....może któraś z Was jest w podobnej sytuacji...? Pozdrawiam
Witaj :) między mną a siostrą jest 15mcy różnicy, podobną różnicę wieku ma drugą siostra między córką a synem (16mcy)
 
Gratulacje! U mnie roznica pomiedzy dziecmi bedzie rok i 10 msc, wiec jednak sporo wieksza. Podobno pierwszego roku przy takiej roznicy mozna nie pamietac w ogole.. :-D a potem juz z gorki!

Dziewczyny odnosnie wozkow - radzicie kupic gondole osobno i nosidlo? Spacerowki nie chce. Zalezy mi na czyms leciutkim, bo mam schody do pokonania :-(
U mnie będzie podobna różnica czyli około rok i 9 miesiecy :tak: a jaki wózek kupujesz ? Ja myślę nad podwójnym :rolleyes:
 
I powiedz Twoja siostra ogarnia? Bo ja juz sie nasluchalam ze zwariowalismy, ze dzieciom krzywde robimy tak mala roznica wieku i nie beda sie tolerowac...
Na razie ogarnia hehe teraz są 3mce z dwójką. Starsza widać, że czuje się trochę odrzucona. Moja mama też dawała radę, a była sama- tata w Niemczech, rodzice daleko, a po 6mcach powrót do pracy
 
reklama
Ja chyba kupię podwójny bo mój mały łobuz to idzie w inną stronę niż ja chce po czym lubi robić awantury trochę wcześniej zaczął ale już potrafi położyć się na asfalcie i płakać przy starszym synku tego nie doświadczyłam :realmad:
 
Do góry