reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

A ja teraz zaczęłam sprzątać dostałam mega zadyszki i jakoś tak słabo mi się zrobiło... Podobno ciąża to piękny stan ... Ktoś kto tak powiedział nie był chyba w ciazy

 
reklama
A ja teraz zaczęłam sprzątać dostałam mega zadyszki i jakoś tak słabo mi się zrobiło... Podobno ciąża to piękny stan ... Ktoś kto tak powiedział nie był chyba w ciazy

Chyba ze ktos ja przechodzil bez objawow pelen energii i wogole to moze i piekny stan u mnie piekny po miedzy koszmarnymi chwilami hahah

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wogole dzien dobry moje drogie dzis mroźny poranek ale słonko pieknie swieci [emoji5]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Mnie czeka dzis najbardziej stresujacy dzien od kiedy jestem w ciazy - obrona magistra. Od rana mnie wymiotuje :( byle tam dojechac i cos wydukac :(

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam kciuki! Będzie dobrze [emoji4]

oar8csqv8ix8xnq7.png
 
Powodzenia na obronie :blink: napewno dasz radę ja pamiętam swoją obronę rano taki ból brzucha mnie złapał że nie mogłam się wyprostować myślałam że nie dojadę szczególnie że ja należę do osób które wszystkim się stresuje niestety :rolleyes: co do ubranek to u nas w Uk jest super sklep Mother Care ale ceny też są powalajce czasami kupię coś dla chłopaków np.ostatnio kupiłam im po 2 pizamki sa super mega przyjemne i nic się nie dzieje po praniu napewno dłużej wytrzymają niż takie ze zwykłego sklepu :) co do wózka do ja mam dylemat czy kupować podwójny czy nie młodszy będzie miał dopiero 20 miesiecy a jest z niego łobuz i uciekinier więc dostawka odpada :shocked2:
 
Powodzenia na obronie :blink: napewno dasz radę ja pamiętam swoją obronę rano taki ból brzucha mnie złapał że nie mogłam się wyprostować myślałam że nie dojadę szczególnie że ja należę do osób które wszystkim się stresuje niestety :rolleyes: co do ubranek to u nas w Uk jest super sklep Mother Care ale ceny też są powalajce czasami kupię coś dla chłopaków np.ostatnio kupiłam im po 2 pizamki sa super mega przyjemne i nic się nie dzieje po praniu napewno dłużej wytrzymają niż takie ze zwykłego sklepu :) co do wózka do ja mam dylemat czy kupować podwójny czy nie młodszy będzie miał dopiero 20 miesiecy a jest z niego łobuz i uciekinier więc dostawka odpada :shocked2:
Myślę, że podwójny musi być ;)
A mothercare kocham. Na promocjach wychodziło znośnie, ale zlikwidowali u nas stacjonarny :(
 
reklama
Do góry