reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Będziemy trzymać i daj znać koniecznie!!! Ale Ci zazdroszczę! Ja to jakoś się nie stresuje wcale tylko się nie mogę doczekać. To Twoja pierwsza ciąża? Przepraszam jeśli pisałaś już...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tez sie gubię dlatego często siedze cicho bo nie ogarniam do końca kto co, a i ze to moja pierwsza ciąża to i radzenie ograniczone:) dam znac!:) Dziekuje..najbardziej sie nie moge doczekac jak zobacze znowu te fikające nóżki :):)
 
Fajnie, ze o 11 masz ja to zawsze po południu Wiec czekam cały dzień, ale prenatalne mam u innego lekarza i o 12 wiec spoko, No ale dopiero 13 listopada...
a jakaś preferencje co do płci macie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Fajnie, ze o 11 masz ja to zawsze po południu Wiec czekam cały dzień, ale prenatalne mam u innego lekarza i o 12 wiec spoko, No ale dopiero 13 listopada...
a jakaś preferencje co do płci macie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Musze budzik nastawić:p Heheh płeć.. czuje ze to bedzie chłopak!! Zobaczymy, w sumie mi totalnie obojętne, ale moze jutro coś wiecej bedzie wiadomo:)
 
reklama
Do góry