reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny ja jutro musze kupić sobie staniki:) mam takie duże hehe ze nie mam juz w czym chodzic bo bolą mnie:\ i te rozstępy:( wy tez juz tak macie?:)

Ja to mam pecha. Mam małe i liczyłam na ciąże.. w pierwszej urosły minimalnie, a teraz też siè nie zapowiada.. nie jest mi dane pocieszyć się piersiami [emoji849][emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dorfm3kie.png
 
@jetka współczuje mamie i tobie. Tez kocham psiaki i na koniec świata bym jechała z ukochanym psem. Życzę zdrowia i trzymam kciuki za was dwóch

@Liligoth klocek mnie rozbawił do łez
A te durne słowniki czasami powodują ze jest wielkie nieporozumienie. Ostatnio obraziłam mamę w smsie [emoji854]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Na prenatalnych ponad godzina obsuwy
Ogólnie ok. Dzieciak 6dni starszy.
Znowu podwyższone ryzyko stanu przedrzucawkowego, IUGR i porodu przedwczesnego- bardziej niż w ciąży z córką.
Ryzyko zespołu Downa sugeruje by zrobić nifty, ale jest na tyle dobre, by nie było podstaw do refundacjiamniopunkcji. Z racji translokacji i tak mi przysługuje, mam skonsultować zgenetykiem i podjąć decyzję czy robimy. Jeśli będę chciała to zrobi mimój gin ambulatoryjnie.
Łożysko z tyłu, ale nisko.
Ogólnie włączamy acard 150mg żewzględu na ryzyko rzucawki i po 26tc USG co 2tyg z przepływami
 
reklama
Na prenatalnych ponad godzina obsuwy
Ogólnie ok. Dzieciak 6dni starszy.
Znowu podwyższone ryzyko stanu przedrzucawkowego, IUGR i porodu przedwczesnego- bardziej niż w ciąży z córką.
Ryzyko zespołu Downa sugeruje by zrobić nifty, ale jest na tyle dobre, by nie było podstaw do refundacjiamniopunkcji. Z racji translokacji i tak mi przysługuje, mam skonsultować zgenetykiem i podjąć decyzję czy robimy. Jeśli będę chciała to zrobi mimój gin ambulatoryjnie.
Łożysko z tyłu, ale nisko.
Ogólnie włączamy acard 150mg żewzględu na ryzyko rzucawki i po 26tc USG co 2tyg z przepływami
Ważne ze dzidzia zdrowa a z reszta sobie poradzisz na pewno. Kontrolować się będziecie i będzie dobrze.

 
Do góry