reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dzien dobry,
Oolcia, trzymam kciuki za badanie [emoji1307][emoji1307]
Ja mam normalna wizyte w poniedzialek, a genetyczne 8/11 (ale wtedy minpobiara krew, wiec ostateczna ocena ryzyka bedzie pewnie po kilku dniach dopiero).
Jetkaa, biedna psinka:( moi rodzice mieli trzy psy i kazdy z nich na starosc (a w sumie nie tylko na starosc) bardzo chorowal i teraz ani mysla miec kolejnego, za duzo przeszli. Mi sie marzy jakis pies, ale na razie to nierealne.
Co co piersi, to mi nie urosly. Mam male i oby tak zostalo. W poprzedniej ciazy nic sie nie zmienilo i mam nadzieje, ze i teraz tak bedzie. W domu i jak nie musze nie nosze stanika, jak nosze to taka miekka braletke. Teraz czasem w niej spie, jak mnie cycki bola. Rozstepy natomiast mam z okresu dojrzewania, na piersiach i na biodrach, ciazowych zero i rowniez oby tak zostalo (a przytylam jakies 16kg [emoji849]).
Oraz nie pal dziewczyno!
Pisalyscie o plci... na genetycznych w poprzedniej ciazy lekarz nawet sie nie zajaknal nt plci wiec i teraz nie licze na to, chociaz jestem zapisana do ponoc jakiegos wybitnego speca od tego typu usg - tylko on sie pewnie skupia na ocenie ryzyka wad genetycznych, a nie tym co jest miedzy nogami;) (a swoja droga pytali mnie przy okazji prenatalnych czy pale i bylo to jako jeden z czynnikow zwiekszajacych rozne ryzyka wpisane) w kazdym razie wytrzymam do polowkowego. W sumie plec jest mi obojetna, tylko ten problem z imieniem.....
Caltha, a to badanie mialas teraz z testem pappa czy tylko na podstawie usg?
Odnosnie wieku partnerow, mysle ze zadna z was mnie nie przebije juz. Moj maz jest 21 lat ode mnie starszy. A jak to mowie, czekalam na niego 34 lata i na zadnego innego bym nie zamienila [emoji173]️

To chyba nadrobilam, to co pisalyscie, jak juz spalam [emoji23]

My dzis wybieramy sie do mojej babci na pierogi;))
Milego dnia.



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
KasiaRo to przepraszam za pomyłkę jednak córeczka ;) ale będziecie mieli mała różnice wieku! Jeszcze mniejsza niż my także piona ;) bo już synek ma teraz 16 mies. Ja tam widzę podobieństwo do Ciebie ;)
Pierogiiii mniam! I to jeszcze babcine [emoji173]️ a z czym?
Mi zostały naleśniki od wczoraj i dziś zrobię chyba farsz meksykański i jakoś je wykorzystam.
Miłego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mala roznica zgodnie z planem... ja mam 36 lat, wiec nie ma na co czekac. Pierogi z cielecinka;)
A Twoj synek jak ma na imie?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dzien dobry,
Oolcia, trzymam kciuki za badanie [emoji1307][emoji1307]
Ja mam normalna wizyte w poniedzialek, a genetyczne 8/11 (ale wtedy minpobiara krew, wiec ostateczna ocena ryzyka bedzie pewnie po kilku dniach dopiero).
Jetkaa, biedna psinka:( moi rodzice mieli trzy psy i kazdy z nich na starosc (a w sumie nie tylko na starosc) bardzo chorowal i teraz ani mysla miec kolejnego, za duzo przeszli. Mi sie marzy jakis pies, ale na razie to nierealne.
Co co piersi, to mi nie urosly. Mam male i oby tak zostalo. W poprzedniej ciazy nic sie nie zmienilo i mam nadzieje, ze i teraz tak bedzie. W domu i jak nie musze nie nosze stanika, jak nosze to taka miekka braletke. Teraz czasem w niej spie, jak mnie cycki bola. Rozstepy natomiast mam z okresu dojrzewania, na piersiach i na biodrach, ciazowych zero i rowniez oby tak zostalo (a przytylam jakies 16kg [emoji849]).
Oraz nie pal dziewczyno!
Pisalyscie o plci... na genetycznych w poprzedniej ciazy lekarz nawet sie nie zajaknal nt plci wiec i teraz nie licze na to, chociaz jestem zapisana do ponoc jakiegos wybitnego speca od tego typu usg - tylko on sie pewnie skupia na ocenie ryzyka wad genetycznych, a nie tym co jest miedzy nogami;) (a swoja droga pytali mnie przy okazji prenatalnych czy pale i bylo to jako jeden z czynnikow zwiekszajacych rozne ryzyka wpisane) w kazdym razie wytrzymam do polowkowego. W sumie plec jest mi obojetna, tylko ten problem z imieniem.....
Caltha, a to badanie mialas teraz z testem pappa czy tylko na podstawie usg?
Odnosnie wieku partnerow, mysle ze zadna z was mnie nie przebije juz. Moj maz jest 21 lat ode mnie starszy. A jak to mowie, czekalam na niego 34 lata i na zadnego innego bym nie zamienila [emoji173]️

To chyba nadrobilam, to co pisalyscie, jak juz spalam [emoji23]

My dzis wybieramy sie do mojej babci na pierogi;))
Milego dnia.



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Dziekuje:) Ja na swojego „ksiecia” tez długo czekałam hehe, ale w koncu chyba sie udalo!;)Zazdroszcze, ze poprzednia ciąża nie narobiła szkód! Tez bym tak chciała :D swoją droga i mi marzyłaby sie zaraz kolejna..:D
 
@KasiaRo pappa był robiony w zeszłym tygodniu. Na wyniku mam podane ryzyko z samego USG i obok to z uwzględnieniem pappa
@Oolcia trzymam kciuki. Zawsze pytają o palenie, to zwiększa ryzyko zakrzepicy, czyli m.in. stanu przedrzucawkowego i IUGR
 
reklama
Dziewczyny mam prenatalne przez NFZ czyli będzie tylko usg bez testu pappa? Nie dopytałam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

A co mialas na skierowaniu?



thgf3e3kb56d5n4q.png


atdcgu1ru4yleh7g.png
 
Do góry