reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja tez juz mam cycki ze ho HOo!!:o polecam staniki sportowe- mnie to ratuje:D a jeśli chodzi o rozstępy to zobaczymy.. jak tylko sie dowiedziałam zaczelam sie smarować tymi kremami i oliwkami, ale czy to pomoze? Tendencje do rozstępów niestety posiadam...
Właśnie sportowe chce kupic:) bo tak to jak nie musze gdzieś wyjsc to chodze bez:) mi nic nie pomoglo na rozstępy w 1 ciazy wiec teraz z nich rezygnuje:)
 
Dzień dobry.
Ja już po pierwszym mierzeniu cukru i po śniadaniu.

Kurcze ja jutro prenatalne na 11... staram sie nie denerwować i wierze ze bedzie dobrze, ale jakos tak nieswojo.. Trzymajcie prosze dziewczyny kciuki!!:)

Oolcia kciuki zaciśnięte. Jeśli już było pytanie to przepraszam - gdzie robisz prenatalne ??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale masz śliczne zdjęcie profilowe i synek jak podobny do Ciebie. Jak ma na imię j w jakim jest teraz wieku?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuje:) to coreczka, Zosia, ma 13 miesiecy teraz, zdjecie jest z wakacji. Wiekszosc osob mowi, ze to wykapany tata [emoji12]




thgf3e3kb56d5n4q.png


atdcgu1ru4yleh7g.png
 
Dzien dobry dziewczyny
Trzymam kciuki za was i za siebie powodzenia na badaniach :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

Zaciśnięte [emoji854]

Jadę 02.11 na kliniczna. Orientujesz się gdzie wysiąść z skm ? Czy jeszcze tramwajem trzeba podjechac ?? Znasz nr ?? Wydawało mi się w miarę blisko torów ale daleko stacji.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zaciśnięte [emoji854]

Jadę 02.11 na kliniczna. Orientujesz się gdzie wysiąść z skm ? Czy jeszcze tramwajem trzeba podjechac ?? Znasz nr ?? Wydawało mi się w miarę blisko torów ale daleko stacji.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gdansk politechnika

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry